w ,

Asystentka Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA z uśmiechem na ustach mówi: “aborcja jest okej!” i przyznaje się do aborcji (unicestwienia dziecka)

“Jestem Hanna M. Zagulska i w 2013 roku zrobiłam sobie aborcję. Mówię o tym pierwszy raz publicznie, bo uważam że mówienie o naszym prawie do decydowania o sobie, jest najważniejsze. A Wy?” – pisze na Twitterze asystentka Zarządu IUSTITIA Stowarzyszenia Sędziów Polskich.

Przy wpisie udostępniony jest link do filmu pt. “Aborcja jest ok!”, który rozpoczyna się od słów: “dzisiaj porozmawiamy o aborcji, bo aborcja dotyczy każdego i każdej z nas, aborcja jest ok!”. – odpowiadam – aborcja nie dotyczy każdego – aborcja dotyczy tych zgniłych moralnie osób, które zdecydowały się zabić własne dziecko, jeśli nie wynika to z zagrożenia zdrowia/życia matki – a jedynie np. wygodnego życia jest to tym bardziej odrażające i zwyczajnie nieludzkie.

“A ja uważam, że kobiety dokonujące aborcji są ofiarami aborcjonistycznej propagandy, no chyba, że same zamordowanie swojego dziecka wykorzystują propagandowo” – odpowiada Cezary Krysztopa. “Dozyliśmy czasów kiedy mordercy publicznie chwalą się popełnionymi zbrodniami, zal mi cię, bo nie wiesz co czynisz” – pisze użytkownik o nicku @Maciek_R_Kam.

Domagamy się sprawiedliwości w sądach? To jest asystentka zarządu największego stowarzyszenia sędziów. Upadek środowiska. To z oficjalnego kanału Iustitii:

Czym jest aborcja? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejny absurd! Świąteczne pierniczki z wulgarnymi hasłami i aborcyjnym piorunem

Wiktor Orban: “Soros uważa, że Polska i Węgry muszą zostać uwiązane w starannie opracowanej pętli”