w

Beata Kempa: Tusk nie wykorzystuje swoich kontaktów dla dobra Polski, ale by dorwać się do władzy [WIDEO]

Fot. Twitter

Beata Kempa w Polskim Radiu wypowiedziała się w temacie działań Donalda Tuska. Stwierdziła ona, że były przewodniczący Rady Europejskiej nie wykorzystuje zdobytych kontaktów dla dobra naszego kraju, ale wyłącznie w celu obalenia partii rządzącej w Polsce. Posłanka dodała, że Tusk próbuje destabilizować własny kraj w obliczu wielu problemów związanych z wojną, kryzysem migracyjnym oraz inflacją tylko po to, by dojść do władzy.

Przecież ten człowiek ma kontakty. Szkoda, że nie wykorzystuje ich dla Polski, tylko dla swojego celu, czyli obalenia rządów Zjednoczonej Prawicy i dorwania się do władzy. (…) To jest absolutnie groźne i nieodpowiedzialne co ten człowiek robi. – powiedziała Beata Kempa o Donaldzie Tusku.

Trwa wojna za naszą granicą. (…) On chce wyciągać ludzi na ulicę i powtórzyć scenariusz z 2016 roku. Wobec szalejącej na świecie inflacji, kryzysu surowcowego i migracyjnego oraz podwyżki cen żywności na świecie, Tusk uważa, że może zdestabilizować swój kraj tylko po to, by zdobyć władzę. Robi tak, ponieważ nie radzi sobie, by zdobyć ją środkami przewidzianymi przez demokrację w każdym normalnym kraju. – dodała posłanka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mariusz Kałużny: elity intelektualne w Niemczech są prorosyjskie i marksistowskie, zatem taka sama stała się UE

Von der Leyen do Tuska: Mam nadzieję, że zobaczę Cię jako premiera Polski [WIDEO]