Berlin. Muzulmanie gonią i biją pasami homoseksualistów. WIDEO!

2
16648

Trzy tygodnie temu na Kottbusser Tor w Berlinie dwóch homoseksualistów zostało zaatakowanych przez wściekły tłum islamskich imigrantów. Jeden z nich wyciągnął pas i zaczął okładać nim zakochaną parę, próbowali uciekać ale tłum podążał za nimi. Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu wideo dostępnym na YouTube. 

Jak donosi portal dla homoseksualistów Gaystream.info, w ciągu ostatnich miesięcy na Kottbusser Tor (na której znajduje się między innymi stacja metra) codziennie dochodzi do napaści na przechodniów. Okradali się z telefonów, portfeli i godności. Sprawcy czują się bezkarni i grożą swoim ofiarom nożem.

Biorąc pod uwagę fakt, że to głównie środowiska LGBT, lewackie i feministyczne paradują z transparentami “Refugees Welcome” oraz fakt, że ich w pierwszej kolejności będzie zwalczać islam, to… nie pozostaje nic innego jak parsknąć głośnych śmiechem nad głupotą tych środowisk.

Sytuacja jest dość absurdalna, prawicowy portal internetowy, którego autor od lat wyzywany jest od “faszystów” musi stawać w obronie gejów, prawa do tego aby mogli normalnie żyć. W sytuacji konfliktu z islamistami na naszych ziemiach, to właśnie kibole i nacjonaliści, tak dzisiaj bez lewicowców wyklinani, będą bronić ich życia przed islamskim bydłem z pasami czy maczetami.

Na portalu Wykop znalazłem idealny komentarz do tego zajścia :-)

“Lewactwo nie wie co powiedzieć, bo biją gejów.
Prawactwo nie wie co powiedzieć, bo biją gejów.”

feministkiislam szczukislam

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here