Berlin. Muzulmanie gonią i biją pasami homoseksualistów. WIDEO! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Berlin. Muzulmanie gonią i biją pasami homoseksualistów. WIDEO!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Trzy tygodnie temu na Kottbusser Tor w Berlinie dwóch homoseksualistów zostało zaatakowanych przez wściekły tłum islamskich imigrantów. Jeden z nich wyciągnął pas i zaczął okładać nim zakochaną parę, próbowali uciekać ale tłum podążał za nimi. Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu wideo dostępnym na YouTube. 

Jak donosi portal dla homoseksualistów Gaystream.info, w ciągu ostatnich miesięcy na Kottbusser Tor (na której znajduje się między innymi stacja metra) codziennie dochodzi do napaści na przechodniów. Okradali się z telefonów, portfeli i godności. Sprawcy czują się bezkarni i grożą swoim ofiarom nożem.

Biorąc pod uwagę fakt, że to głównie środowiska LGBT, lewackie i feministyczne paradują z transparentami “Refugees Welcome” oraz fakt, że ich w pierwszej kolejności będzie zwalczać islam, to… nie pozostaje nic innego jak parsknąć głośnych śmiechem nad głupotą tych środowisk.

Sytuacja jest dość absurdalna, prawicowy portal internetowy, którego autor od lat wyzywany jest od “faszystów” musi stawać w obronie gejów, prawa do tego aby mogli normalnie żyć. W sytuacji konfliktu z islamistami na naszych ziemiach, to właśnie kibole i nacjonaliści, tak dzisiaj bez lewicowców wyklinani, będą bronić ich życia przed islamskim bydłem z pasami czy maczetami.

Na portalu Wykop znalazłem idealny komentarz do tego zajścia :-)

“Lewactwo nie wie co powiedzieć, bo biją gejów.
Prawactwo nie wie co powiedzieć, bo biją gejów.”

feministkiislam szczukislam

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,244FaniLubię
17,846ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy