w ,

Bicie podczas przesłuchań! Wyciekły kolejne nagrania białoruskiej milicji WIDEO

“Sceny torturowania zatrzymanych przez funkcjonariuszy mińskiej milicji opublikowała fundacja ByPol. Organizacja zrzesza milicjantów, którzy rzucili służbę dla białoruskiego reżimu i teraz dokumentują jego zbrodnie. Nagranie zostało wykonane służbową kamerą i telefonami komórkowymi 12 sierpnia na komendzie milicji dzielnicy Frunzenski Rajon w Mińsku. Tego dnia biaoruskie służby bezpieczeństwa zatrzymały ponad 700 osób – demonstrantów i przypadkowych przechodniów” – pisze portal belsat.eu

“Przesłuchania odbywają się na sali gimnastycznej, na podłodze, której położono na brzuchach dziesiątki zatrzymanych. Na wideo widać, jak milicjanci biją osoby skute i niestawiające oporu. Jeden z zatrzymanych był bity, bo nie odpowiadał na zadawane mu pytania. Inny został uderzony pałką, gdy leżał na podłodze”

“Białoruskie władze dalej zaprzeczają faktom torturowania zatrzymanych i więźniów. Protesty trwają już ponad cztery miesiące, ale żadnemu funkcjonariuszowi odpowiedzialnemu za śmierć lub utratę zdrowia rodaków nie postawiono zarzutów. Sprawy przeciwko zbrodniom białoruskiego reżimu rozpatrują już zagraniczne sądy m.in. na Litwie.” – czytamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Sensacyjne odkrycie po 80 latach!

Węgry przyjmują definicję rodziny jako związku, w którym ojcem jest mężczyzna, a matką – kobieta