Brak godności? Kijowski spędzi Święta za 30 tys. zł zebrane przez wiekowe fanki - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Brak godności? Kijowski spędzi Święta za 30 tys. zł zebrane przez wiekowe fanki

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Będziemy mogli spokojnie, bez stresów bytowych spędzić Święta – powiedział Mateusz Kijowski, dowiedziawszy się, iż jego fani zebrali 30 tys. zł, by podratować sytuację materialną byłego lidera KOD.

– W tej chwili mamy prawie 32 tys. zł uzbierane na stypendium wolności dla Mateusza Kijowskiego – mówi Elżbieta Pawłowicz, która była inicjatorką zbiórki. Wystąpiła w specjalnym filmie z Mateuszem Kijowskim, który również dziękował za zaangażowanie.

– Bardzo wszystkim dziękuję. To ogromne wsparcie, dzięki niemu nasza rodzina już odczuła sporą ulgę. Będziemy mogli spokojnie bez stresów bytowych przeżyć święta – wypalił były lider KOD.

Kijowski przez ostatnie miesiące, zamiast uczciwie pracować, angażował się w działalność Komitetu Obrony Demokracji. Jego problemami finansowymi Polska żyje od dłuższego czasu. Jeszcze jako lider KOD przyznawał się do tego, iż płaci tylko część alimentów na swoje dzieci z pierwszego małżeństwa.

Jak wynika z doniesień tygodnika “Wprost” zaległości Kijowskiego w płaceniu alimentów, jeszcze na początku 2017 roku, wynosiły ponad 220 tys. zł. Z tego ponad 95,5 tys. to zadłużenie wobec dzieci, a ok. 75 tys. to dług wobec funduszu alimentacyjnego. Do tego jeszcze dochodzą m.in. odsetki i opłaty egzekucyjne – na łączną sumę ok. 50 tys. zł.

Mateusz Kijowski został pozbawiony funkcji szefa KOD po tym, jak na jaw wyszły oskarżenia o malwersacje finansowe. Kijowski miał sobie przywłaszczać część pieniędzy ze składek na KOD. Prokuratura zarzuca mu dziś poświadczenie nieprawdy w fakturach, przywłaszczenie 121 tys. zł i próbę przywłaszczenia 15 tys. zł.

Jak wynika z relacji jednego z internautów, zaproponował on normalną pracę Kijowskiemu. Ten jednak odpowiedział milczeniem. Najwyraźniej woli żyć ze zbiórek publicznych.

Źródło: TVP Info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy