Brawo! Orban bez ogródek: Imigrantów odsyłać do Afryki i niech stamtąd aplikują o azyl! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Brawo! Orban bez ogródek: Imigrantów odsyłać do Afryki i niech stamtąd aplikują o azyl!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Premier Węgier Viktor Orban po raz kolejny zszokował postępowców. Tym razem zaproponował, by imigrantów przebywających na terytorium któregokolwiek z państw należących do UE deportować poza Wspólnotę do obozów, z których mogliby składać wnioski o azyl.

Pozwoliłoby to opanować rozgardiasz i uniknąć sytuacji w której “uchodźca”, który wystąpił o azyl “przepadł” gdzieś na Starym Kontynencie, nim dostał odpowiedź. Gdzie miałyby się znajdować takie obozy? “To może być jakaś wyspa albo nadmorski obszar Afryki Północnej, ale bezpieczeństwo i zaopatrzenie powinna we własnym interesie zagwarantować UE” – zaproponował węgierski premier.

Orban zaznaczył także, że jest przeciwnikiem “zacierania się granic między narodami i kulturami”: “Ja nie chciałbym, by zmienił się cywilizacyjny obraz świata” – podkreslił.
Liczymy na podobne słowa polskich prominentnych polityków!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy