CAŁKOWITA KOMPROMITACJA! Mateusz Kijowski nie wie jak nazywała się "Inka"... Nie wie na czyim był pogrzebie? - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

CAŁKOWITA KOMPROMITACJA! Mateusz Kijowski nie wie jak nazywała się “Inka”… Nie wie na czyim był pogrzebie?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Mateusz Kijowski lider KOD, który utrzymuje, że na pogrzebie Danuty Siedzikówny ,,Inki” był wraz z delegacją KOD gdyż kierował się patriotycznym obowiązkiem a nie jak wynikałoby z relacji uczestników w celu prowokacji zaliczył wpadkę, która raczej sugerowałaby, że prawdą jest druga ewentualność. Dlaczego? Kijowski przyznaje: “Nie wiem, jak nazywała się “Inka”. To nie ma znaczenia… Stańczykowska, tak?”

Kijowski wpadkę zaliczył w piątkowym programie „Piaskiem po oczach” prowadzonym przez red. Konrada Piaseckiego.

Kijowski zarzekał się, że był na pogrzebie „Inki” i „Zagończyka” nie po to, by prowokować, ale po to, by – jak mówił – „oddać cześć bohaterom”. Rozmowa upływała spokojnie do momentu, gdy red. Piasecki zapytał lidera KOD o nazwisko „Inki”.

Konrad Piasecki, gospodarz programu “Piaskiem po oczach”, zapytał lidera KOD, czy wie, jak nazywała się “Inka”. Dialog przebiegał następująco:

– A jak się nazywała Inka?
– Danuta… Nie pamiętam nazwiska.
– To ważne jest.
– Nie, to nie jest ważne. Stańczykowska?

Cóż… Czy to może dziwić? Pozostaje nam mieć nadzieję, że wkrótce establishment przekona się, że ktoś taki jak Kijowski jest “nie ważny”.

https://www.youtube.com/watch?v=SJFMNH09MAM

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,228FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy