w ,

Charytatywna fundacja z USA publikuje skrajnie antypolski film na YT. Ślady prowadzą do… Benjamina Netanyahu!

Organizacja „Ruderman Family Foundation” do tej pory zajmowała się niemal wyłącznie działalnością charytatywną oraz organizowaniem pomocy dla osób niepełnosprawnych. Nagle, jak grom z jasnego nieba, publikuje na swoim kanale na Youtube skrajnie antypolskie nagranie, w którym twierdzi, że Polacy są współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską. Nieprawdopodobne? Nie, jeśli uświadomimy sobie powiązania tej fundacji z Benjaminem Netanyahu oraz izraelskim establishmentem politycznym.

Dlaczego amerykańsko-żydowska fundacja, która do tej pory zajmowała się głównie działalnością charytatywną oraz pomaganiem osobom niepełnosprawnym, nagle na swoim oficjalnym kanale youtubowym, wyskakuje z zupełnie „polakożerczym” filmem, który twierdzi, że jesteśmy współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską? Jak zwykle niezastąpiony w takich przypadkach Stanislas Balcerac dokonał świetnego researchu.

Okazuje się, że Ruderman Family Foundation jest dość ściśle powiązana z izraelskim establishmentem politycznym. Członkowie i wolontariusze tej fundacji są często zapraszani do Izraela, w zamian za co władze fundacji organizują spotkania izraelskich polityków rządowych w USA.

Świetnym dokumentem obrazującym zażyłość, jaka panuje między Fundacją Rudermana, a najwyższymi władzami Izraela jest poniższe pismo sygnowane nie przez byle kogo, bo Benjamina Netanyahu (dokument ten opublikował wczoraj na twitterze Stanislas Balcerac):

Mając na uwadze bliskie relacje członków Ruderman Family Foundation z izraelskim establishmentem nie wykluczam, że Netanyahu wpadł na „świetny” pomysł, aby wykorzystać politycznie tę uznaną w USA organizację (nikt nie kwestionuje jej zasług w dziedzinie organizowania pomocy osobom niepełnosprawnym) i zaatakować Polaków słowami, które nie mogłyby paść bezpośrednio z jego ust (np. apel do USA o zerwanie stosunków dyplomatycznych z Polską).

Należy pamiętać, że Netanyahu walczy o kolejną kadencję premiera Izraela. Niebawem odbędą się tam wybory, a wygrać je może partia która będzie prezentowała większy antypolonizm. Nie wykluczam zatem, że akcja Ruderman Family Foundation to w istocie część planu obecnego premiera Izraela, który przewiduje, że do wyborczego sukcesu potrzebne jest granie nutą antypolską na wielu frontach. Im bardziej „polakożercze” wystąpienie, które w Polsce wywoła reakcję w postaci fali antysemickich odpowiedzi (która, z kolei w Izraelu będzie traktowana jako uzasadnienie dla kolejnych „polakożerczych” wystąpień), tym więcej antypolskiego elektoratu uda się zgromadzić, a to on może zdecydować o zwycięstwie w nadchodzących wyborach do Knesetu.

Za: niewygodne.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dr Zyzak: Żydzi, którzy ginęli podczas wojny byli naszymi obywatelami!

Miriam Shaded trafnie o „Wyborczej”; „podżeganie do aborcji jest czynem zupełnie niemoralnym!” [WIDEO]