Dał Nam Przykład Szwedzki Naród, Jak Przegrywać Mamy? - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Dał Nam Przykład Szwedzki Naród, Jak Przegrywać Mamy?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

✒ Przyjąć, czy nie przyjąć? Kilkuset, czy kilkaset tysięcy? Ostatnie tygodnie rozbrzmiewają rytmem powyższych pytań w całej Europie – w ostateczności nawet z użyciem szantażu i przymusu. Fala nielegalnych imigrantów zalewa nasz kontynent, a zaraz za nią kryje się ekspansja obcej kulturowo muzułmańskiej społeczności. Nie powinniśmy zadawać pytań CZY, ale JAKIE zagrożenie niesie ze sobą kolejna Wędrówka Ludów. Jest to pierwszy post z serii uświadamiających o niebezpieczeństwie ze strony arabskich przybyszy, w którym posłużymy się przykładem Szwecji.

✒ Kraj mlekiem i miodem płynący? Dobroczynny socjal bez dna? Takie peany można usłyszeć na temat skandynawskiego narodu. Od długich lat realizują oni politykę multikulturowości, która zaczęła zbierać fatalne owoce. Oto kilka przykładów i faktów o jej skutkach:

✘ Tino Sanandaji przebadał pochodzenie etniczne członków siedmiu najgroźniejszych gangów w kraju. Wynik? Około 76% z nich to imigranci, pochodzący z rejonów Afryki bądź Azji.

✘ W 2012 roku Szwecja według danych jednej z agend ONZ pod względem liczby gwałtów (53,2 na 100 000 mieszkańców) ustępowała miejsca tylko Lesotho w południowej Afryce.

✘ Według najnowszych danych, choć muzułmanie płci męskiej w Szwecji stanowią jedynie 2% populacji, są oni odpowiedzialni za przeprowadzanie 77% wszystkich gwałtów. Należy przy tym pamiętać również o tych niezgłaszanych.

✘ Jak łatwo można dać sobie wejść na głowę i sprzedać skórę obcej kulturze? Wystarczy krótka wypowiedź lidera partii centrum: „Jako że duża grupa Szwedów przez wiele lat obchodziła Ramadan, jest on moim zdaniem szwedzką tradycją. Szwedzka tradycja nie oznacza, że wszyscy Szwedzi biorą udział. Jednak więcej Szwedów obchodzi Ramadan niż je kwaśnego śledzia w sierpniu, mimo to kwaśny śledź to szwedzka tradycja więc i Ramadan powinien być za nią uznawany.”

✘ 40 lat po ogłoszeniu się przez Szwecję krajem multikulturalnym, przestępstwa kryminalne wzrosły o 300% natomiast gwałty na kobietach aż o 1472%!

✘ W Malmö, stolicy muzułmańskiej w Szwecji, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nastąpiło tam aż 30 ataków z użyciem granatu.

✘ Ingrid Carlqvist, szwedzka dziennikarka przerażona milczeniem mediów, mówi min.: “Sytuacja w Szwecji jest dużo gorsza niż w Danii. W Szecji NIKT nie mówi o problemach związanych z imigracją, śmierci projektu multikulturowego i islamizacji/arabizacji Europy. Jeśli zaczniesz, natychmiast zostaniesz nazwany rasistą, islamofobem lub nazistą.”

To tylko kilka spośród wielu innych przykładów, jakie można wyczytać na temat sytuacji w Skandynawii. Dane są wprost porażające i bezdyskusyjne. Jak widać, nie chodzi tutaj o humanitaryzm i asymilację. To jest wojna – o cywilizację i człowieczeństwo.

Artykuł pochodzi z fanpage’a: Kazethazapraszam do polubienia! :)


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy