Do Szczecina wraca produkcja okrętowa! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Do Szczecina wraca produkcja okrętowa! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Chcemy z powrotem dać nadzieję na rozwój Stoczni Szczecińskiej, dać konkretne zamówienia, stworzyć popyt na statki, okręty, być może także te, które będą właśnie tutaj budowane. Jest to dla nas kluczowa część całej wielkiej strategii reindustrializacji Polski i polskiej gospodarki – powiedział Wicepremier Mateusz Morawiecki w Szczecińskim Parku Przemysłowym podczas uroczystości położenia stępki pod budowę promu pasażersko-samochodowego dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej.

Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński dodał, że decyzją polityczną doprowadzono do upadku stoczni oraz chciano jej likwidacji.

– Będąc w opozycji, PiS dało słowo, że jeżeli zasłużymy sobie na poparcie, również na poparcie mieszkańców Szczecina, zrobimy wszystko, aby na ten historycznej teren Stoczni Szczecińskiej, wróciła produkcja okrętowa – oznajmił.

Podkreślił, że wszystko zostaje teraz w rękach stoczniowców.

Politycy to, co mieli zrobić – zrobili. Dzisiaj jestem absolutnie spokojny o tę inwestycję, bo wiem, że na całym rynku europejskim, rynku stoczniowym, nie ma drugich takich specjalistów i takich mistrzów, jak wy – powiedział Wicemarszałek Joachim Brudziński.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy