Dobra zmiana w wojsku, Macierewicz zamawia broń produkowaną w Polsce! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Dobra zmiana w wojsku, Macierewicz zamawia broń produkowaną w Polsce!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Armia zamówiła rakietowe zestawy przeciwlotnicze o wartości ponad 1 mld złotych. Co niezwykle ważne: sprzęt zostanie wyprodukowany w całości przez polski przemysł. To największa w historii inwestycja w broń tworzoną w naszym kraju – podaje „Rzeczpospolita”.

Ministerstwo Obrony Narodowej kierowane przez Antoniego Macierewicza zdecydowało o bardzo ważnej zarówno dla polskiej obronności jak i dla polskiego przemysłu inwestycji. Chodzi o zestawy Poprad, które wyposażone są w głowice optoelektroniczne i kierowane pociski Grom, mające być niedługo zastąpionymi przez ich nową wersję, Piorun.

Sprzęt ma chronić bazy wojskowe, niszcząc drony, śmigłowce i samoloty. Jest wyjątkowo skuteczny na bliskim dystansie. Decyzja MON jest realizacją programu przedstawianego jeszcze w czasie kampanii wyborczej. PiS zapowiadało wówczas, że będzie wzmacniać polską armię jednocześnie wspierając rodzimy przemysł.

Systemami Poprad zainteresowane są także inne kraje. Niewykluczone, że niedługo polską broń kupi między innymi Malezja. Nową broń armia ma pozyskać w latach 2018-2021.

Za: fronda.pl

 Warto posłuchać! Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz o polityce obronnej Polski:

Antoni Macierewicz – Polityka Obronna Polski

Warto posłuchać! Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz o polityce obronnej Polski! Przeczytaj również: https://prawicowyinternet.pl/dobra-zmiana-w-wojsku-macierewicz-zamawia-bron-produkowana-w-polsce/Materiał za: http://tv-trwam.pl/

Posted by Prawicowy Internet on 14 stycznia 2016

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy