Trollowanie islamistów
w ,

Dobry trolling! Norwegowie karmili islamistów wieprzowiną.

FSA podaje, że w ośrodku dla uchodźców w Stavanger danie, które było tam serwowane azylantom, zawierało tłuszcz z wieprzowiny. Wszystko wyszło na jaw w piątek. FSA odkryło, że podawana w ośrodku rolada wołowa w swoim składzie zawierała również słoninę z wieprzowiny! „Biorąc pod uwagę to, że większość z przebywających w ośrodku uchodźców to muzułmanie, zdarzenie to jest tym bardziej niefortunne” powiedział Gyrid Espeland, kierownik oddziału FSA lokalnej gazecie Aftenblad. Dodaje również, że personel nie był świadomy tego, że rolady wołowe zawierają również wieprzowinę.

„To, co się stało nie powinno mieć miejsca. Ustawa o żywności wyraźnie nakazuje, aby cały skład umieszczony był na opakowaniu w sposób rzetelny, aby nie wprowadzać konsumentów w błąd” powiedział Espeland. Rolada wołowa została już usunięta z menu ośrodka. „Ten produkt został natychmiast wycofany. Zadbamy o to, aby procedury zostały tak zaostrzone, żeby taka sytuacja nie miała już miejsca” powiedziała Therese Log Bergjord, prezes Compass Group, która zapewnia catering dla ośrodka.

Codziennie wydawano azylantom ponad kilogram rolady wołowej.

—-
Mój komentarz: haha! mistrzowie trollingu! Pomijając fakt, że islamiści żrą za europejskie pieniądze i to już jest oburzające, to musimy zdawać sobie sprawę, że mięso wieprzowe jest dla islamistów mięsem nieczystym, czymś czego żaden muzułmanin nie je. Wśród chrześcijan zachowywanie postów już prawie zanikło, wśród społeczności muzułmańskich jest rygorystycznie przestrzegane zatem możecie sobie tylko wyobrazić jak bardzo ta islamska horda musiała się obruszyć jak dowiedzieli się co jedli :-)

Zobaczcie na tego „pranka”, jak zachowuje się muzułmanin, który dowiedział, że zjadł wieprzowinę:

Co myślisz?

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy Polska przeżyje tak drastycznie sankcje? Chcą nas wyrzucić z festiwalu promującego „kobietę z jajami i brodą”.

Sonda #1 Czy jesteś za postawieniem Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu?