Dobry trolling! Norwegowie karmili islamistów wieprzowiną. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Dobry trolling! Norwegowie karmili islamistów wieprzowiną.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

FSA podaje, że w ośrodku dla uchodźców w Stavanger danie, które było tam serwowane azylantom, zawierało tłuszcz z wieprzowiny. Wszystko wyszło na jaw w piątek. FSA odkryło, że podawana w ośrodku rolada wołowa w swoim składzie zawierała również słoninę z wieprzowiny! „Biorąc pod uwagę to, że większość z przebywających w ośrodku uchodźców to muzułmanie, zdarzenie to jest tym bardziej niefortunne” powiedział Gyrid Espeland, kierownik oddziału FSA lokalnej gazecie Aftenblad. Dodaje również, że personel nie był świadomy tego, że rolady wołowe zawierają również wieprzowinę.

„To, co się stało nie powinno mieć miejsca. Ustawa o żywności wyraźnie nakazuje, aby cały skład umieszczony był na opakowaniu w sposób rzetelny, aby nie wprowadzać konsumentów w błąd” powiedział Espeland. Rolada wołowa została już usunięta z menu ośrodka. „Ten produkt został natychmiast wycofany. Zadbamy o to, aby procedury zostały tak zaostrzone, żeby taka sytuacja nie miała już miejsca” powiedziała Therese Log Bergjord, prezes Compass Group, która zapewnia catering dla ośrodka.

Codziennie wydawano azylantom ponad kilogram rolady wołowej.

—-
Mój komentarz: haha! mistrzowie trollingu! Pomijając fakt, że islamiści żrą za europejskie pieniądze i to już jest oburzające, to musimy zdawać sobie sprawę, że mięso wieprzowe jest dla islamistów mięsem nieczystym, czymś czego żaden muzułmanin nie je. Wśród chrześcijan zachowywanie postów już prawie zanikło, wśród społeczności muzułmańskich jest rygorystycznie przestrzegane zatem możecie sobie tylko wyobrazić jak bardzo ta islamska horda musiała się obruszyć jak dowiedzieli się co jedli :-)

Zobaczcie na tego “pranka”, jak zachowuje się muzułmanin, który dowiedział, że zjadł wieprzowinę:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,495FaniLubię
18,031ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy