Dobry trolling! Norwegowie karmili islamistów wieprzowiną.

6
3978

FSA podaje, że w ośrodku dla uchodźców w Stavanger danie, które było tam serwowane azylantom, zawierało tłuszcz z wieprzowiny. Wszystko wyszło na jaw w piątek. FSA odkryło, że podawana w ośrodku rolada wołowa w swoim składzie zawierała również słoninę z wieprzowiny! „Biorąc pod uwagę to, że większość z przebywających w ośrodku uchodźców to muzułmanie, zdarzenie to jest tym bardziej niefortunne” powiedział Gyrid Espeland, kierownik oddziału FSA lokalnej gazecie Aftenblad. Dodaje również, że personel nie był świadomy tego, że rolady wołowe zawierają również wieprzowinę.

„To, co się stało nie powinno mieć miejsca. Ustawa o żywności wyraźnie nakazuje, aby cały skład umieszczony był na opakowaniu w sposób rzetelny, aby nie wprowadzać konsumentów w błąd” powiedział Espeland. Rolada wołowa została już usunięta z menu ośrodka. „Ten produkt został natychmiast wycofany. Zadbamy o to, aby procedury zostały tak zaostrzone, żeby taka sytuacja nie miała już miejsca” powiedziała Therese Log Bergjord, prezes Compass Group, która zapewnia catering dla ośrodka.

Codziennie wydawano azylantom ponad kilogram rolady wołowej.

—-
Mój komentarz: haha! mistrzowie trollingu! Pomijając fakt, że islamiści żrą za europejskie pieniądze i to już jest oburzające, to musimy zdawać sobie sprawę, że mięso wieprzowe jest dla islamistów mięsem nieczystym, czymś czego żaden muzułmanin nie je. Wśród chrześcijan zachowywanie postów już prawie zanikło, wśród społeczności muzułmańskich jest rygorystycznie przestrzegane zatem możecie sobie tylko wyobrazić jak bardzo ta islamska horda musiała się obruszyć jak dowiedzieli się co jedli :-)

Zobaczcie na tego “pranka”, jak zachowuje się muzułmanin, który dowiedział, że zjadł wieprzowinę:

Komentarze:

komentarzy

6 KOMENTARZE

 1. Taka moja mysl co do filmiku dolaczonego do artykulu. Bekon moze byc tylko ze swini tak jak prawdziwy kabanos wylacznie z koniny. Bekon nie wieprzowy to nie benok, powinna powstac nowa nazwa na ten produkt, tak samo jak powinni wymyslic osobna nazwe dla nie konskich kabanosow.

  • bekon jest z wieprzowiny, “turkey bacon” z indyka, ale z ta konina to poleciales. oryginalne kabanosy nigdy nie byly i nie sa robiobne z koniny. Nazwa pochodzi od tureckiego słowa kaban, czyli wieprz

   • Kabanos – cienka, długa kiełbasa, przyrządzana z peklowanego mięsa wieprzowego,
    starannie suszona i wędzona. Ma ona suchą i równomiernie pomarszczoną
    powierzchnię. Z wierzchu są ciemnoczerwone z odcieniem wiśniowym. W
    przekroju widoczne są również mocno czerwone kawałki mięsa oraz jasne
    kawałki tłuszczu. Ich cechą charakterystyczną jest smak peklowanej i
    pieczonej wieprzowiny oraz lekki posmak wędzenia, kminku oraz pieprzu.
    Nazwa pochodzi od tureckiego słowa kaban, czyli wieprz. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów kiełbasy w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here