Donald Trump: Zero opieki społecznej i świadczeń socjalnych dla nielegalnych imigrantów!

0
35904

Donald Trump zapowiedział, że jako prezydent będzie wzmacniał bezpieczeństwo Amerykanów poprzez ściślejszą kontrolowanie na granicach państwa osób, które zamierzają wjechać do USA. Komu skończy się ważna wiza będzie natychmiast deportowany. Ale deportowani mają być z miejsca wszyscy ci nielegalni imigranci, którzy popełnili przestępstwo, a którzy, jak się wyraził Trump, “setkami tysięcy byli wypuszczeni za rządów administracji Obamy i Clinton”. Tego zamierza dokonać już pierwszego dnia urzędowania w Białym Domu.

Aby utrudnić życie nielegalnym imigrantom zapowiedział również, że za jego rządów nie będą oni mieli dostępu do żadnych świadczeń socjalnych i opieki społecznej.

Donald Trump ciągle ma stratę w sondażach do Hilary Clinton, jest to wg różnych sondaż od kilku do 10%. To może być również powód dla którego, oprócz podnoszenia tematu nielegalnych imigrantów, coraz częściej zwraca się w swoich wystąpieniach do czarnoskórej ludności Stanów, której według niego, należy się większa pomoc, aby ułatwić im osiągnięcie sukcesu. Szukanie głosów wśród czarnej ludności USA to nie lada wyzwanie dla Trumpa i całego jego sztabu wyborczego odpowiedzialnego za kampanię prezydencką. Za: dzienniknarodowy.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here