Dwóch Palestyńczyków zabitych przez izraelskich żołnierzy! Oto prawdziwa twarz "miłujących pokój" Izraelitów! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Dwóch Palestyńczyków zabitych przez izraelskich żołnierzy! Oto prawdziwa twarz “miłujących pokój” Izraelitów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dwaj Palestyńczycy zostali zastrzeleni w Strefie Gazy przez izraelskich żołnierzy. Wcześniej czterech Izraelczyków zostało rannych wskutek eksplozji. Dwaj z nich są w stanie ciężkim.

Dwaj 17-latkowie zginęli w pobliżu granicy Strefy Gazy z Izraelem. Rzecznik izraelskiej armii powiedział, że żołnierze oddali strzały ostrzegawcze do Palestyńczyków zbliżających się „w podejrzany sposób” do ogrodzenia granicznego.

W sobotę czterech izraelskich żołnierzy zostało rannych w eksplozji urządzenia wybuchowego w pobliżu granicy ze Strefą Gazy. Dwaj z nich są w stanie ciężkim.

Według rzecznika armii izraelskiej urządzenie wybuchowe było ukryte w pobliżu ogrodzenia na granicy kontrolowanej przez Hamas Strefy Gazy. Na razie żadna organizacja nie przyznała się do przeprowadzenia ataku – podał Reuters.

Za: PAP, TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy