Zdjęcie otrzymaliśmy od jednego z klientów marketu (fot. Twoje Info)
w ,

Ekspedientki w maskach z hasłem troglodytów. Pytamy Dino o stanowisko!

“W sklepie Dino w Pile ekspedientki nosiły maseczki z wulgarnym, antyrządowym hasłem – “j*bać PiS” – Nie jestem ani za PiS, ani PO czy Lewicą. Jestem neutralny, ale czegoś takiego nie toleruję. Z dzieckiem bym tam szedł, to bym się bał, czy one czasami czegoś nie rzucą, czy nie wyzwą. Ja już się takich ludzi boję – dodał rozmówca portalu tvp.info. Hasło znane jest z protestów opozycji, promowane jest przez osoby, które intelektualnie zatrzymały się w rozwoju na poziomie skakania po drzewach w dżungli.

Przedstawiciel sieci sklepów Dino zapewnił w rozmowie z portalem TVP INFO, że firma nie bierze udziału w manifestach politycznych i zachowuje neutralność. Podkreślił, że jeśli taka sytuacja miała miejsce, to nie odbyła się ona z inicjatywy firmy i była wbrew procedurom. Zapytałem jakie konsekwencje poniosą pracownice – czekam na odpowiedź.

Jako Prawicowy Internet wysłałem do Dino następujące pytania:

1) Czy pracownice sklepu Dino w Pile uzyskały zgodę przełożonego na noszenie wulgarnych maseczek obrażających innych ludzi?
2) Czy noszenie w trakcie pracy masek, których przekazem jest wulgaryzm “J*BAĆ PIS” jest zgodne z linią marketingową właściciela DINO?
3) Jakie konsekwencje zawodowe poniosły/poniosą pracownice sklepu?

https://twitter.com/ZlotPrawych/status/1340368661668896771?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1340368661668896771%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwmeritum.pl%2Fsklepie-dino-ekspedientka-napis%2F333422

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Draństwo! Obrzydliwa wypowiedź Trzaskowskiego w TVN24

„jeb** PiS” na choince. To klip prawników z inicjatywy “Wolne Sądy”. Poziom menela z bramy