w , ,

Exodus lewicy. Czarzasty w formie [WIDEO]

Słowa dotyczace ucieczki z kraju pojawiają się niezwykle często wśród zlewaczałych celebrytów, w momencie gdy konserwatyści wygrywają w uczciwej walce. Podobnie jest i teraz, gdy Andrzej Duda wygrywa kolejną kadencję. Pewna lewicowa pisarka i feministka, Manuela Gretkowska, dziwnym zbiegiem okoliczności wystawiła na sprzedaż, jakiś czas temu swój dom. Zapowiedziała przy tym swój wyjazd za granicę.

Kwestia nadmiernie eksponowanej niechęci, okraszonej groźbami wyjazdu z kraju nie umknęła uwadze Włodzimierza Czarzastego, który w jednej z telewizji podśmiechiwał się z tego typu zapewnień.

Czy pani się to podoba, czy państwu się to podoba jak ktoś mówi tak: “nie będę kupował polskich warzyw, bo rolnicy głosowali na PiS”, “nie będę jechał na Podkarpacie na wypoczynek, bo Podkarpacie poparło Dudę”, albo jedna z drugą pani, mniejsza o nazwiska, mówi tak: “Jestem tak oburzona, ze wyjadę z kraju, kupię sobie jeden dom w Hiszpanii, a drugi we Włoszech”. Ludzie normalni kiedy to widzą, myślą “Boże, to jest jakaś establiszmęcka historia”.

Czyżby lewica zaczęła w końcu działać, a nie tylko mówić? Miejmy nadzieję, że reszta domorosłych komentatorów salonowych pójdzie w ślady najwyraźniej słownej pisarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szaleństwo poprawności politycznej. Czy szachy są rasistowskie?

Zarzuty za bronienie miru domowego