w ,

Gorzkie słowa Marka Jakubiaka o Ruchu Narodowym. „Nie godzę się na tak wrogą narrację wobec Unii Europejskiej”

Zanim przejdziesz dalej obejrzyj powyższe wystąpienie Marka Jakubiaka!

Marek Jakubiak w każdy piątek prowadzi transmisję na żywo na swoim koncie na Facebooku gdzie komentuje bieżące wydarzenia polityczne oraz odpowiada na pytania swoich fanów. Dziś wyjątkowo dużo uwagi poświęcił polskim narodowcom, których bardzo mocno skrytykował ws. podejścia do Unii Europejskiej.

„Jestem zdania, że Unia jest do reformowania” – powiedział lider nowo utworzonej Federacji dla Rzeczypospolitej. Te słowa stoją w zdecydowanej sprzeczności z tym co na antenie telewizji wPolsce wypowiedział dzisiaj Krzysztof Bosak (wideo poniżej), że koalicja Ruchu Narodowego i Partii Wolność jest za zdecydowanym opuszczeniem Unii Europejskiej jako instytucji, której zreformować się nie da!

Czy nie dojdzie do koalicji antysystemowców?

Krzysztof Bosak na powyższym nagraniu stwierdził, że jeżeli Marek Jakubiak będzie chciał się przyłączyć do koalicji, to pierwsze miejsce na Mazowszu, które zapowiedział Janusz Korwin-Mikke, czeka na niego. Wypowiedź JKM poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=XkKtWtg18LY&t=7s

Marek Jakubiak mówi wprost: „będę przeciwstawiać się wyjściu Polski z Unii Europejskiej”, jest to zatem w jawnej sprzeczności z głównym postulatem porozumienia wolnościowców i narodowców na zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wielki sukces Ziobry w UE! Unia Europejska będzie chronić tożsamość narodową dzieci! Polskie dzieci nie trafią do islamskich rodzin!

Odrażające wpisy z grupy „jestem gorszego sortu” o śmierci Jolanty Szczypińskiej! „Pisowiec to nie człowiek, to robak, który niszczy Polskę, kolejnego szkodnika mniej”