w ,

Greta Thunberg wraca do szkoły! NARESZCIE!

Dzieciom wydaje się, że wiedzą wszystko. Wydaje się, że wiedzą najwięcej i najczęściej mają rację. Źle zaczyna być wtedy, gdy rodzice zaczynają utwierdzać dzieci we własnych, często błędnych przekonaniach, wykorzystując pociechy dla własnych celów.

Przykładem tego typu działań może być z pewnością sprawa Grety Thunberg. Młoda i chora na Aspergera działaczka, stała się narzędziem propagandy klimatycznej i samowładczym ekspertem z dziedziny klimatu.

Po rocznej przerwie od szkoły, podczas której starała się przekonywać świat dorosłych do pewnych zmian, robiąc to w sposób niekiedy komiczny, Thunberg wraca do szkoły.

O sprawie poinformowała na swoim Twitterze:

Moja przerwa od szkoły dobiegła końca, wspaniale jest znowu do niej wrócić

Można by tu rzec – Nareszcie. Edukacja jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju młodzieży. W tym wypadku coś jednak zawiodło. Zabawne i smutne na raz jest to, że inni rodzice z pewnością ponieśli by karę za niedopełnienie obowiązku edukacyjnego swoich dzieci. W tym wypadku jednak, aktywizm zbieżny z forsowanymi przez kolejne instytucje poglądami, stanowi wystarczające usprawiedliwienie dla tego rodzaju niedociągnięć.

Pozostaje tylko życzyć uczennicy powodzenia oraz dojrzałości, rozwagi w działaniach i zdrowego rozsądku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Przedorędzie ministra zdrowia.

Tolerancja jako miecz obosieczny. [WIDEO! MOCNE!]