Grożą śmiercią Krystynie Pawłowicz. „Ty mendo piź…cka”, „Będziesz wisieć!”, „Utopimy cię!”, „Odstrzelimy cię!” - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Grożą śmiercią Krystynie Pawłowicz. „Ty mendo piź…cka”, „Będziesz wisieć!”, „Utopimy cię!”, „Odstrzelimy cię!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– „Ty mendo piź…cka” – powiedział do mnie dziś mężczyzna (…). Miał zaciśniętą pięść, myślałam, że mnie uderzy (…) Zaczepiają mnie: „A ta to jeszcze żyje?”, „Będziesz wisieć!” – grożą (…), „Utopimy cię!”, „Odstrzelimy cię!”. Nasi przeciwnicy – zachęcani przez liderów opozycji – posuwają się nawet do gróźb spalenia domu, zdewastowali też grób moich rodziców – powiedziała tygodnikowi „Do Rzeczy” Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS.

– Mam się w ogóle nie odzywać, nie żartować? Przyprawia mi się gębę, wykorzystując mój żywy i barwny sposób mówienia oraz zachowania, który moim zdaniem jest raczej zaletą niż czymś godnym nagany – stwierdziła podczas rozmowy z tygodnikiem Pawłowicz.

„Posłowie PO się na nas wyżywali” 

Komisja etyki poselskiej w czerwcu postanowiła zwrócić uwagę posłance PiS za jej marcową wypowiedź o uczestniczkach stołecznych pikiet. Pawłowicz, pytana 8 marca w wywiadzie dla portalu Fronda.pl, co sądzi o akcji „Wiedźmy w Warszawie”, organizowanej z okazji Dnia Kobiet, powiedziała: „niestety, te panie »wiedźmy« nie mają nic do powiedzenia. Cokolwiek powiedzą, to natychmiast można wykazać po prostu ich głupotę i infantylizm. »Wiedźmy« urządzają happeningi i wygłupy, bo na nic innego ich intelektualnie nie stać”. O ukaranie posłanki PiS wnosił klub PO.

– Mnie nie obchodzi komisja etyki i nigdy więcej tam nie pójdę. Komisja ukarała mnie, a nie panią Gajewską, chociaż to ona nieustannie prowokowała i prowokuje posłów PiS, bezczelnie i natrętnie filmując nasze twarze z bliska. Uważam, że komisja etyki poselskiej powinna być zlikwidowana. Ona służy bezkarnemu atakowaniu nas w Sejmie przez opozycyjną większość. Członkowie innych komisji są dobierani proporcjonalnie do składu Sejmu. W komisji etyki każdy klub ma jednego przedstawiciela, więc opozycja zawsze ma tam większość. W poprzednich latach, kiedy PO rządziła, jej posłowie się tam na nas wyżywali i teraz też tak jest – powiedziała Pawłowicz.

„Ty mendo piź…cka” 

Posłanka PiS twierdzi, że są osoby, które jej grożą. – „Ty mendo piź…cka” – powiedział do mnie dziś mężczyzna, który obok mnie przechodził. Miał zaciśniętą pięść, myślałam, że mnie uderzy. W poprzedniej kadencji byłam rzadko zaczepiana, teraz agresja i groźby zdarzają się bardzo często. Zaczepiają mnie zwłaszcza starsze osoby: „A ta to jeszcze żyje?”, „Będziesz wisieć!” – grożą. Podobnie jest na Facebooku. Groźby padają bez skrępowania: „W grudniu mieliśmy cię na widelcu”, „Utopimy cię!”, „Odstrzelimy cię!”. Nasi przeciwnicy – zachęcani przez liderów opozycji – posuwają się nawet do gróźb spalenia domu, zdewastowali też grób moich rodziców – przyznaje posłanka PiS.

Krystyna Pawłowicz na uwagę, że to politycy powinni wyciszyć złe emocje w Sejmie, odpowiedziała, że „wyciszyć powinni się posłowie opozycji”. – My staramy się nie reagować na ich zaczepki i prowokacje zarówno w Sejmie, jak i poza nim. Politycy opozycji zachęcani przez Grzegorza Schetynę żywią swoich ludzi nienawiścią. Opozycja – podobnie jak zewnętrzne ośrodki pasożytujące dotychczas na Polsce – ciągle nie jest w stanie przyjąć tego, że przegrała wybory. Demonstrujący krzyczą: „Wolność, równość i demokracja”, a chcą obalić legalną władzę rozruchami ulicznymi. Według opozycji demokracja jest wtedy, kiedy ona wygrywa. A jeśli nie, to dąży do obalenia zwycięzców „pięścią i zagranicą” – stwierdziła Pawłowicz.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy