Halicki szydzi z ciężkiej choroby wykrytej u Michała Wosia! "To kolejne przekroczenie zasad i zeszmacenie debaty" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Halicki szydzi z ciężkiej choroby wykrytej u Michała Wosia! “To kolejne przekroczenie zasad i zeszmacenie debaty”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Minister środowiska Michał Woś oraz jego rodzina, w tym dwuletnia córeczka chorowali na koronawirusa. Przez kilkanaście dni walczyli z chorobą, w pewnym momencie jego stan był ciężki. Ten dramat można wykorzystał do ataku na przeciwnika politycznego europoseł PO Andrzej Halicki. Na Twitterze napisał: „Widzę, że Pana ministra od przyrody jeszcze wirus nie opuścił”

Najlepszym komentarzem do tego wpisu jest wypowiedź Dawida Wildsteina: “Halicki nabijający się z choroby ministra Wosia- to kolejne przekroczenie zasad i zeszmacenie debaty. Zwłaszcza, że chory na koronawirus był nie tylko Woś ale cała jego rodzina, w tym dzieci. A teraz wyobraźcie sobie, jaki byłby wrzask, gdyby to poseł PiS do posła PO powiedział”. 

Na dzień dzisiejszy nie żyje łącznie 136 osób. Liczba zarażonych przekroczyła 5 tysięcy. We Francji jednego dnia zmarło ponad 1400 osób, czy koronawirus powinien być tematem kpin i żartów? Cytując kolegę Halickiego, Jacka Krawca: “To jest, ku**a, debil”.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy