w ,

“Himalaje hipokryzji i merytoryczne dno” – minister Romanowski trafnie o Hołowni

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski trafnie ocenił Szymona Hołownią (nowy medialny byt polityczny), przytaczam w całości: “Faktyczna ochrona ofiar przemocy to dla Szymona Hołowni pukanie w dno od spodu. Wstyd! Himalaje hipokryzji i merytoryczne dno – Szymon Hołownia i Hanna Gill-Piątek.

Nie mają żadnych argumentów, więc mogą uprawiać tylko tanią propagandę. To nawet nie jest PR-owe zagranie. To lewacki genderowy bełkot. To dzięki ustawie antyprzemocowej, którą miałem zaszczyt współtworzyć skończyło się piekło kobiet w Polsce. Natychmiastowe opuszczenie mieszkania vs oczekiwanie na to przez 143 dni. Tyle wynosi różnica między prawem, które my stanowimy a „standardem” konwencji stambulskiej, która poza genderowym bełkotem niczego nie wnosi.
W prawie polskim przestępstwa z art. 207 czy 157 kk są ścigane z urzędu. To one dotyczą sytuacji przemocy – w tym psychicznej i ekonomicznej. A wiec przemoc domowa jest ścigana z urzędu. Nawet prywatnoskargowe przestępstwo z art. 217 na podstawie art. 60 kpk może być ścigane z urzędu”

🔴 Faktyczna ochrona ofiar przemocy to dla Szymon Hołownia pukanie w dno od spodu. Wstyd❗️

✍🏻 Himalaje hipokryzji i…

Opublikowany przez Marcina Romanowskiego Czwartek, 17 grudnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Hiszpańska lewica masowo zaniża ocenę polskiej aplikacji pro-life w Google! Pomożecie?

“STASIU BOHATER” – szczecińscy raperzy przypomnieli o Stanisławie Nadratowskim, ofierze Grudnia’70