w , ,

HIPOKRYZJA! Radna, która kilka dni temu klęła na proteście dziś apeluje żeby “nie przyzwalać na taki język i obrażanie”

,, (…) fani Pogoni dali o sobie znać, wystrzelając w niebo od strony ul. Twardowskiego serię fajerwerków. Szczecińscy kibice nie raz dają przykład swojej zaangażowanej postawy, m.in. propagując tradycje Żołnierzy Wyklętych, a ostatni przestrzegli zwyrodnialców, chcących atakować kościoły, że jeśli dopuszczą się haniebnych ekscesów, będą mieli do czynienia z szalikowcami.’ – napisano w artykule na stronie internetowej Kuriera Szczecińskiego, polskiej gazety wydawanej na Pomorzu Zachodnim.

Jak można się spodziewać wywołało to niemały lament środowisk lewicowych.

Radna Koalicji Obywatelskiej postanowiła interweniować i napisać do Prezydenta Miasta interpelację ws. artykułu w prywatnych mediach. To pierwszy absurd. Radna pisze: “Dlatego w imieniu szczecinianek proszę o zażądanie od gazety Kurier przeprosin. Wszystkie zostałyśmy obrażone” – czy nazywanie osób łamiących prawo, dewastujących przestrzeń publiczną (w tym zabytki, kościoły, cmentarze, pomniki) “zwyrodnialcami” jest przesadą? W tej samej interpelacji radna dodaje: “Jako miasto nie możemy przyzwalać na taki język i obrażanie naszych mieszkańców.” Ta sama radna kilka dni temu na jednym z czarnych protestów krzyczała:

“WYPIERDA**Ć!”

również przy małych dzieciach i młodzieży szkolnej uczestniczących w tym proteście. Kilka dni po wyżywaniu się na ulicy i używaniu słownictwa jak żuleria nagle nie podobają się twarde określenia? Trudno o lepszy przykład hipokryzji tego środowiska.

I wideo:

Mój komentarz: W polskim 24Kurier.pl – serwis gazety Kurier Szczeciński napisano kilka pozytywnych zdań o tym, że kibice Pogoni Szczecin dbają o pamięć historyczną a niedawno chronili kościoły przed dewastacjami ze strony czarnych protestów.

W ciągu kilku godzin wylała się na nich fala hejtu! Bo pamiętajcie, ze środowiskiem, które nazywa się “demokratycznym”, “tolerancyjnym”, “postępowym” nie ma możliwości dyskusji albo się z nimi zgadzasz albo masz nie istnieć, nie powinno się Ciebie zatrudniać w instytucjach publicznych (a nawet prywatnych!), jesteś: “hejterem”, “faszystą”, “naziolem”, “pisowcem” i masz “w***dalać!”. Nie popierasz np. czarnego protestu? Musisz polecieć z uczelni albo z urzędu.

Czy mogą w Szczecinie istnieć media albo nawet nie tyle media, co dziennikarze w tych mediach, którzy mają inne zdanie? Idąc logiką lewicy – nie. Ton ma nadawać niemiecki Głos Szczeciński i niemieckie Nasze Miasto, a przygrywać im ma szczeciński dodatek Gazety Wyborczej i stajnia Szymańczyka z Radia Szczecin, która w większości nie zmieniła się od czasów Platformy Obywatelskiej. Stąd takie oburzenie, że w jednej z gazet pojawiła się informacja, która nie idzie w jednej linii z narzuconym, lewicowym przekazem.

Kupię dziś papierowy Kurier Szczeciński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gawłowski ma koronawirusa! Kilka dni temu uczestniczył w “Czarnym Proteście”

Czarnek o gender: “To ideologia, a nie nauka! Koniec z gender na polskich uczelniach!”