w ,

Hołownia spotyka się z kontrą. Mocne słowa Jezuity!!!

Szymon Hołownia to przykład celebryty uchodzącego w środowiskach sobie podobnych za guru religijne i duchowe. Swoim postępowaniem często jednak razi osoby głęboko wierzące, w tym duchownych, którym nie bardzo podoba się sposób w jaki głosi swoje prawdy objawione.

W związku z ponownym objęciem urzędu, Prezydent Andrzej Duda wybierze się w najbliższym czasie do Watykanu. Pielgrzymka ma być przede wszystkim gestem solidarności polsko-włoskiej w czasie pandemii. Jak nie trudno się domyślić (po wstępie do tego artykułu), sprawę natychmiast skomentował Szyb Hołownia.

 Mamy prezydenta, który, jak się dowiaduję, w przyszłym tygodniu będzie uskuteczniał turystykę religijną za nasze pieniądze, bo znowu pojedzie do Watykanu (…) To jest rzecz, która nie chce mi się zmieścić w głowie.

Hołownia zarzucił Prezydentowi religijność i to, że swój urząd pełni w ramach praktyk religijnych.

Słowa te absolutnie nie spodobały się pewnemu jezuicie, który w swojej wypowiedzi przyrównał Hołownia do zagubionego chłopca i dyżurnego klasy.

Niech ktoś temu chłopczykowi pomoże, bo się dziecko zamęczy! Funkcja przewodniczącego klasy wyraźnie go przerosła i nijak nie potrafi poradzić sobie z emocjami. Powrót do bycia dyżurnym i opieka nad akwarium powinny go uspokoić – pisał o. Wojciech Ziółek SJ

Trudno nie zgodzić się ze słowami księdza, w momencie gdy ktoś uczy nas religijności, a następnie praktykowanie tej religii zarzuca komuś innemu. Panie Hołownia, skończ Pan!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nowy społeczny doradca Prezydenta.

Islamskie groźby pod adresem młodej Francuzki!