Imigranci atakowali rosyjskie dziewczyny. Rosjanie pokazali im, że Rosja to nie UE.

14
231649

Murmańsk to rosyjskie miasto oddalone o około 100 kilometrów od norweskiej granicy. Bardzo wielu imigrantów poprzez Rosję próbuje się dostać do Norwegii i Finlandii. Wielu zapomina, że Rosja nie jest chora na “polityczną poprawność” i to co bezkarnie uchodzi im w Skandynawii, w Rosji spotyka się z szerokim odzewem społecznym. 

Norwegia deportowała grupę kilkudziesięciu imigrantów z Bliskiego Wschodu (między innymi z Afganistanu) do Rosji, czyli państwa, z którego przybyli do Norwegii. Jako podaje portal newsli.ru, przebywając na terenie Rosji imigranci postanowi się zabawić i odwiedzili lokalny klub nocny w Murmańsku. Problem polegał na tym, że w rejonie Murmańska z tolerancją dla typowych dla islamistów zachowań i ogólnie dla osób o odmiennej karnacji nie jest tak wesoło jak na terenie państw skandynawskich. Islamiści widocznie zapomnieli, że nie są na terenie Unii Europejskiej czy Norwegii i rozpoczęli polowanie na miejscowe dziewczyny.

Jak mówi uliczne porzekadło “ruskie się w tańcu nie pierd*lą” i przybysze z islamskich krajów na długo zapamiętają wizytę w Rosji. 18 imigrantów wylądowało w szpitalu zaś 33 osoby zostały zatrzymane.

Norwegia planuje deportować tysiące imigrantów, zostaną oni odesłani do Rosji, na koło podbiegunowe, gdzie w nocy temperatury sięgają do -50 st. C. Imigranci z Afryki poznają wzbogacenie kulturowe rosyjskiego klimatu.

mapa

Źródła: http://www.newsli.ru/http://ndie.pl/, http://www.glavny.tv/

A tutaj krótkie wideo zatytułowane “Jak rosyjska policja traktuje imigrantów”

https://www.youtube.com/watch?v=G2a6-1UD1kI

 

Komentarze:

komentarzy

14 COMMENTS

 1. To wideo jest STARE JAK ŚWIAT i nie prezentuje żadnych imigrantów. Na wideo widać “służbę więzienną” eskortującą… Więźniów nie imigrantów. Jak sobie radzą w Rosji ze swoją 30 000 000 społecznością muzułmańską ano tak >> http://www.cda.pl/video/2390025c i tak http://www.cda.pl/video/2390262b oraz tak https://www.google.pl/search?q=russia+muslim&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi61czbg4DLAhVM1SwKHZ9MAcMQ_AUIBygB&biw=1600&bih=775#imgrc=tka9IwduuKG1qM%3A W Rosji znajdują się największe Meczety w Europie większe niż w Turcji a tu największy meczet w Europie w stolicy Rosji czyli Meczet Katedralny https://www.google.pl/search?q=Meczet+Katedralny&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3oOiahIDLAhWGDywKHdqHBgAQ_AUICCgC&biw=1600&bih=775#imgrc=LaPkiRX0AfvcJM%3A Szacuje się że niedługo skład Rosyjskiej Armii osiągnie niechlubne 40% składu Muzułmanów.

 2. skąd w polskiej prawicy tyle miłości do rosji, oczywiście poza
  carycowym zamordyzmem konsekwentnie uskutecznianym przez putina. Ja
  rozumiem że wy musicie mieć swojego boga na czele partii żeby wiedzieć
  co robić (w sensie kogo bić), ale żeby wzroce od ruskich czerpać?

  • Dlaczego wzorzec? Ktoś musi być wzorcem, żebyśmy mogli dostrzec jego poprawne zachowanie? Osobiście jestem proPolski, a mimo to potrafię się uśmiechnąć, gdy za płotem dobrze się dzieje.

   Pozdrawiam

 3. Jest środek zimy,w tamtych “fyrtlach” jest szczególnie zimno,na filmie wrzuconym widać okolicznych mieszkańców w typowo letnim odzieniu,krótkie spodnie,koszulki.

 4. Myślą, że w Polsce będzie inaczej ? Zbierze się 10, napierdoli brudasowi aż mu broda odpadnie, i po zabawie, nagle wszyscy chcą uciekać.

 5. pare miesięcy temu widziałem ten filmik przy jeszcze innej okazji. takich bredni to gówno wyborcze pozazdrościć może. jak tam ściema z 400 rosjanami co niby pobili imigrantów bo niby 13 latka została zgwałcona?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here