Ilustracja poglądowa.
w ,

Imigranci atakowali rosyjskie dziewczyny. Rosjanie pokazali im, że Rosja to nie UE.

Murmańsk to rosyjskie miasto oddalone o około 100 kilometrów od norweskiej granicy. Bardzo wielu imigrantów poprzez Rosję próbuje się dostać do Norwegii i Finlandii. Wielu zapomina, że Rosja nie jest chora na „polityczną poprawność” i to co bezkarnie uchodzi im w Skandynawii, w Rosji spotyka się z szerokim odzewem społecznym. 

Norwegia deportowała grupę kilkudziesięciu imigrantów z Bliskiego Wschodu (między innymi z Afganistanu) do Rosji, czyli państwa, z którego przybyli do Norwegii. Jako podaje portal newsli.ru, przebywając na terenie Rosji imigranci postanowi się zabawić i odwiedzili lokalny klub nocny w Murmańsku. Problem polegał na tym, że w rejonie Murmańska z tolerancją dla typowych dla islamistów zachowań i ogólnie dla osób o odmiennej karnacji nie jest tak wesoło jak na terenie państw skandynawskich. Islamiści widocznie zapomnieli, że nie są na terenie Unii Europejskiej czy Norwegii i rozpoczęli polowanie na miejscowe dziewczyny.

Jak mówi uliczne porzekadło „ruskie się w tańcu nie pierd*lą” i przybysze z islamskich krajów na długo zapamiętają wizytę w Rosji. 18 imigrantów wylądowało w szpitalu zaś 33 osoby zostały zatrzymane.

Norwegia planuje deportować tysiące imigrantów, zostaną oni odesłani do Rosji, na koło podbiegunowe, gdzie w nocy temperatury sięgają do -50 st. C. Imigranci z Afryki poznają wzbogacenie kulturowe rosyjskiego klimatu.

mapa

Źródła: http://www.newsli.ru/http://ndie.pl/, http://www.glavny.tv/

A tutaj krótkie wideo zatytułowane „Jak rosyjska policja traktuje imigrantów”

https://www.youtube.com/watch?v=G2a6-1UD1kI

 

Co myślisz?

14 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejny komuch zmarł nieosądzony. Michał Janiszewski współpracownik Jaruzelskiego zmarł 3 lutego.

„Śmierć wrogom ojczyzny!” – Andrzej Kołakowski