Imigranci atakowali rosyjskie dziewczyny. Rosjanie pokazali im, że Rosja to nie UE. - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Imigranci atakowali rosyjskie dziewczyny. Rosjanie pokazali im, że Rosja to nie UE.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Murmańsk to rosyjskie miasto oddalone o około 100 kilometrów od norweskiej granicy. Bardzo wielu imigrantów poprzez Rosję próbuje się dostać do Norwegii i Finlandii. Wielu zapomina, że Rosja nie jest chora na “polityczną poprawność” i to co bezkarnie uchodzi im w Skandynawii, w Rosji spotyka się z szerokim odzewem społecznym. 

Norwegia deportowała grupę kilkudziesięciu imigrantów z Bliskiego Wschodu (między innymi z Afganistanu) do Rosji, czyli państwa, z którego przybyli do Norwegii. Jako podaje portal newsli.ru, przebywając na terenie Rosji imigranci postanowi się zabawić i odwiedzili lokalny klub nocny w Murmańsku. Problem polegał na tym, że w rejonie Murmańska z tolerancją dla typowych dla islamistów zachowań i ogólnie dla osób o odmiennej karnacji nie jest tak wesoło jak na terenie państw skandynawskich. Islamiści widocznie zapomnieli, że nie są na terenie Unii Europejskiej czy Norwegii i rozpoczęli polowanie na miejscowe dziewczyny.

Jak mówi uliczne porzekadło “ruskie się w tańcu nie pierd*lą” i przybysze z islamskich krajów na długo zapamiętają wizytę w Rosji. 18 imigrantów wylądowało w szpitalu zaś 33 osoby zostały zatrzymane.

Norwegia planuje deportować tysiące imigrantów, zostaną oni odesłani do Rosji, na koło podbiegunowe, gdzie w nocy temperatury sięgają do -50 st. C. Imigranci z Afryki poznają wzbogacenie kulturowe rosyjskiego klimatu.

mapa

Źródła: http://www.newsli.ru/http://ndie.pl/, http://www.glavny.tv/

A tutaj krótkie wideo zatytułowane “Jak rosyjska policja traktuje imigrantów”

https://www.youtube.com/watch?v=G2a6-1UD1kI

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,253FaniLubię
17,838ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy