Imigranta, który na żywo streamował gwałt zbiorowy wypuszczono wolno. Znów zatrzymany. Tym razem za atak z nożem w ręku!

1
10947

W styczniu dwóch islamskich imigrantów zostało aresztowanych za gwałt za Szwedce i transmitowanie go na żywo za pośrednictwem Facebooka. Nie dość, że nie zostaną deportowani do krajów swojego pochodzenia to jeden z nich został wypuszczony zza krat.

Przez trzy godziny młoda Szwedka była gwałcona przez ubogacających kulturowo jej kraj imigrantów z Bliskiego Wschodu. Całość transmitowana była live za pośrednictwem Facebooka. Miało to miejsce w miejscowości Uppsala, w której gwałty imigrantów powoli stają się codziennością. Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!

Film viralowo rozszedł się po Facebooku i bardzo wielu mieszkańców Uppsali go obejrzało. Dziewczyna ma zniszczone życie i świadomość, gwałciciele będąc na wolności, będą utrzymywani z jej podatków…

Jak się okazało jeden z gwałcicieli bardzo szybko stał się znowu wolnym człowiekiem. Teraz jednak został ponownie aresztowany w związku z podejrzeniem rozboju. W ubiegły piątek zaatakował z nożem w ręku spacerującą rodzinę… 

Fragment nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=FtcdfwGuQ2g

 

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here