w , ,

Imigranta, który na żywo streamował gwałt zbiorowy wypuszczono wolno. Znów zatrzymany. Tym razem za atak z nożem w ręku!

W styczniu dwóch islamskich imigrantów zostało aresztowanych za gwałt za Szwedce i transmitowanie go na żywo za pośrednictwem Facebooka. Nie dość, że nie zostaną deportowani do krajów swojego pochodzenia to jeden z nich został wypuszczony zza krat.

Przez trzy godziny młoda Szwedka była gwałcona przez ubogacających kulturowo jej kraj imigrantów z Bliskiego Wschodu. Całość transmitowana była live za pośrednictwem Facebooka. Miało to miejsce w miejscowości Uppsala, w której gwałty imigrantów powoli stają się codziennością. Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!

Film viralowo rozszedł się po Facebooku i bardzo wielu mieszkańców Uppsali go obejrzało. Dziewczyna ma zniszczone życie i świadomość, gwałciciele będąc na wolności, będą utrzymywani z jej podatków…

Jak się okazało jeden z gwałcicieli bardzo szybko stał się znowu wolnym człowiekiem. Teraz jednak został ponownie aresztowany w związku z podejrzeniem rozboju. W ubiegły piątek zaatakował z nożem w ręku spacerującą rodzinę… 

Fragment nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=FtcdfwGuQ2g

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WRESZCIE WALKA Z KORUPCJĄ! Szczecińskie CBA zatrzymało byłego prezesa i członków zarządu Zakładów Chemicznych Police! Dlatego PO chce zlikwidować CBA?

Oto jak YouTube próbuje siać proimigrancką propagandę i w tym celu walczy z własnymi użytkownikami.