Internauci chcą odwołania Adama Bodnara. Dołącz do akcji!

1
13488

Pod skierowanym do Sejmu apelem o odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara podpisało się już ponad 12 tysięcy internautów. Wciąż można dołączyć do akcji! Niech jego haniebne pomówienie narodu polskiego nie pozostanie bezkarne.

„Adam Bodnar pod koniec czerwca 2017 roku po raz kolejny udowodnił, że w żaden sposób nie nadaje się na Rzecznika Praw Obywatelskich. W jednym z programów telewizyjnych powiedział bowiem, że naród Polski brał udział w realizacji Holocaustu” – pzypominają twórcy apelu.

Skandaliczne słowa Adama Bodnara wywołały ogromny szok i oburzenie. To absurdalne i haniebne pomówienie, wpisuje się bowiem w kampanię oszczerstw prowadzoną od lat przez wrogie Polsce środowiska, chcące zmyć z Niemców i przypisać Polakom odpowiedzialność za zbrodnie zagłady Żydów.

Swoją wypowiedzią Adam Bodnar sprzeniewierzył się pełnionej funkcji, szkalując miliony Polaków, niemające nic wspólnego z niemieckimi nazistowskimi zbrodniami. Osobiście obraził wielu wciąż żyjących ludzi, którzy pamiętają czasy wojny i polską walkę przeciwko niemieckim zbrodniarzom. Adam Bodnar miał bronić naszych praw, w tym prawa do godności, które swoją szkalującą nasz naród wypowiedzią, nam odebrał.

Jest pewne, że w ten sposób wypowiadająca się publicznie osoba nie może dalej piastować zaszczytnej funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich.

Dzięki serwisowi Protestuj.pl mamy okazję sprzeciwić się dalszemu pełnieniu funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich przez Adama Bodnara.

Jeśli zatem chcesz odwołania Adama Bodnara podpisz apel do Sejmu. Z tej możliwości skorzystało już ponad 12 tys. internautów.

Nie możemy dłużej udawać, że nic się nie stało. Pan Adam Bodnar musi ustąpić ze swojego stanowiska. Tylko w ten sposób unikniemy kolejnych skandali. Jego miejsce powinna zająć osoba godna tego urzędu, która respektuje prawo i dba o dobro wszystkich obywateli.

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here