Islamista zaatakował nożem Polaka w Niemczech. Ledwo uszedł z życiem!

5
233678

Dariusz Brodzik z Polskiej Ligi Obrony opublikował na swoim profilu na Facebooku następującą informację: 

Opisze wam krótko historię naszego rodaka z Niemiec. Otóż nasz rodak chodził w Niemczech w naszych patriotycznych koszulkach oraz dodatkowo ma psa z którym wychodzi na spacer. Pewnego dnia został nasz rodak zaatakowany nożem przez muzułmanina. Nasz rodak po ataku był 5 dni w śpiączce stracił 2,5 litra krwi, wybity ząb, przecięty język, cudem został odratowany. Muzułmaninowi w tym ataku pomagała żona a całość zdarzenia obserwował ich 7 letni syn. Nasz rodak obecnie jest w naszym kraju. Zdarzenie miało miejsce w mieście Lahnstein. Muzułmaninowi wraz z żoną postawiono zarzuty i obecnie są w areszcie, grozi im do 15 lat więzienia. Dzieci muzułmanom zostały zabrane.

Moja rada jeśli chodzi o własną obronę to warto czasami nosić przy sobie ostry śrubokręt, który w razie czego może napastnikowi również zrobić krzywdę a noszenie śrubokręta nie jest w razie czego przestępstwem.

Dariusz Brodzik

http://www.rhein-zeitung.de/region/lokales/bad-ems_artikel,-lahnsteiner-sticht-auf-rivalen-ein-mann-schwer-verletzt-_arid,1626064.html

Komentarze:

komentarzy

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here