Islamista zaatakował nożem Polaka w Niemczech. Ledwo uszedł z życiem! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Islamista zaatakował nożem Polaka w Niemczech. Ledwo uszedł z życiem!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dariusz Brodzik z Polskiej Ligi Obrony opublikował na swoim profilu na Facebooku następującą informację: 

Opisze wam krótko historię naszego rodaka z Niemiec. Otóż nasz rodak chodził w Niemczech w naszych patriotycznych koszulkach oraz dodatkowo ma psa z którym wychodzi na spacer. Pewnego dnia został nasz rodak zaatakowany nożem przez muzułmanina. Nasz rodak po ataku był 5 dni w śpiączce stracił 2,5 litra krwi, wybity ząb, przecięty język, cudem został odratowany. Muzułmaninowi w tym ataku pomagała żona a całość zdarzenia obserwował ich 7 letni syn. Nasz rodak obecnie jest w naszym kraju. Zdarzenie miało miejsce w mieście Lahnstein. Muzułmaninowi wraz z żoną postawiono zarzuty i obecnie są w areszcie, grozi im do 15 lat więzienia. Dzieci muzułmanom zostały zabrane.

Moja rada jeśli chodzi o własną obronę to warto czasami nosić przy sobie ostry śrubokręt, który w razie czego może napastnikowi również zrobić krzywdę a noszenie śrubokręta nie jest w razie czego przestępstwem.

Dariusz Brodzik

http://www.rhein-zeitung.de/region/lokales/bad-ems_artikel,-lahnsteiner-sticht-auf-rivalen-ein-mann-schwer-verletzt-_arid,1626064.html

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy