Jakich lekarzy i inżynierów sprowadziła Merkel? Jedna piąta nie potrafi czytać, 60% korzysta z zasiłków socjalnych - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Jakich lekarzy i inżynierów sprowadziła Merkel? Jedna piąta nie potrafi czytać, 60% korzysta z zasiłków socjalnych

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

17 proc. uczestników kursów języka niemieckiego nie potrafi czytać, co drugi znajduje pracę nad Renem, a ponad połowa korzysta z zasiłków – wynika z danych Federalnego Urzędu ds. Imigrantów i Uchodźców. Pamiętacie jak byliśmy zapewniania, że do Europy przyjeżdżają ludzie, którzy będą ratować europejskie gospodarki? 

według Instytutu Gospodarki Niemieckiej niski stopień zatrudnienia powoduje wzrost wydatków socjalnych. Tylko 2019 roku z zasiłków korzystało 60 proc. uchodźców To wzrost o 11 proc. w porównaniu z rokiem 2012.

Według szefa urzędu, Hansa Ekharda Sommera, integracja uchodźców z Azji i Afryki jest trudnym zadaniem. Zaproponował on tym samym rozważenie sprowadzania wykształconej siły roboczej z Europy Południowej, gdzie jest duże bezrobocie. – Ich integracja byłaby o wiele łatwiejsza – twierdzi Sommer.

Kogo zatrzymał koronawirus?

Pamiętacie zamieszki na greckiej granicy przed pandemią? Część z 4,2 mln migrantów znajdujących się na terytorium Turcji (3,7 mln z nich to Syryjczycy) zdecyduje się na przedostanie się do Europy. Według niemieckiego raportu autorstwa “Bild” przemytnicy ludzi wietrzą już złoty interes i zaczynają coraz bardziej koordynować swoje działania, z zawieraniem porozumień cenowych włącznie.

Za: polskieradio24.pl,

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy