Janusz Korwin-Mikke (NI). – Pani Przewodnicząca! Po pierwsze nie mówimy o uchodźcach, bo wśród uchodźców są kobiety i dzieci. To są tylko młodzi mężczyźni. Czy oni przyjeżdżają do nas, by pracować? Gdyby tak było, to pół biedy – tak byłoby nawet dobrze. Oni przyjeżdżają do nas po zasiłki.
Dowód? Nie chcą być w Turcji, w Polsce, w Austrii ani na Węgrzech. Jadą do Niemiec, bo tam zasiłki są najwyższe. Niemcy oczywiście popełniają szaleństwo, płacąc te zasiłki, ale to jest ich problem, ich pieniądze – oni je marnują, oni tych ludzi demoralizują.
Ale Niemcy żądają teraz od Polski, byśmy ponownie budowali w Polsce niemieckie obozy koncentracyjne i żebyśmy tych ludzi trzymali w Polsce siłą – czy chcemy, czy nie chcemy. Oni z tych obozów uciekają. Ja się pytam teraz pani Merkel: czy jeżeli oni uciekają, przepływają Odrę, czy mamy do nich strzelać? Co mamy zrobić, żeby ich w Polsce potem zatrzymać? Oczywiście jedynym rozwiązaniem nie jest likwidacja Schengen, tylko likwidacja zasiłków socjalnych. Tylko likwidacja zasiłków powstrzyma tę falę uchodźctwa.

I sprawa ostatnia. Chcę powiedzieć o okropnej rzeczy, którą zrobił pan Schulz, który oświadczył, że będzie siłą narzucał swoje rozwiązania. To spowodowało ogromną falę nacjonalizmu w całej Europie!
On gra dla pani Marine Le Pen. On gra dla pani Le Pen.

(Przewodnicząca odebrała głos mówcy).


Komentarze:

komentarzy

5 KOMENTARZE

    • nie no Alicjo.. własnie wiekszosc Polakow widzi co sie dzieje na swiecie i w ogole.. i protesty tych co za przeciw sa zawsze wielokrotnie wieksze niz te ktore sa za (ktorych i tak prawie nie ma)… i tylko nieliczni nie chca zauwazac (no i media sa manipulowane przez skorumpowanych politykow z PO ktorzy sa wlazi dupami Merkelowej) Doskonalym przykladem skorumpowanej manipulacji medialnej jest chociazby to co ostatnio pisali w jakiejs gazecie na temat marszu przeciw imigrantom ktory odbyl sie we Wroclawiu 15 wrzesnia… bylo okolo 5000 – 6000 osob.. a w gazecie napisali ze bylo ledwie 500 osob (a na zdjeciach z wydarzenia mozna zauwazyc ze jest duuuzo wiecej niz 500 osob). Tylko mimo ze wiekszosc Polakow widzi i protestuje i w ogole, to media nas cenzurują i oczerniaja a politycy jak Kopacz komplenie ignoruja nasza egzystencje i nasze zdanie w temacie.

      • 1981 Hamburg 956 Polaków nielegalnie przybywa do Niemiec.1989-2005 do tych samych Niemiec przybywa ok.150 tys Polaków.Afery nie ma .Polacy tam żyją do dziś i nie czują się wykorzystywani wręcz odwrotnie.Jak powstanie kaczopoland to Polcy już nie będą tak mile widziani w niektórych krajach..Uchodzcy młodzi i silni pójdą do pracy za pół stawki a my do ojczyzny kaczora i dudy .Horror .Fajnie że to tylko mój sen .

    • Zapytaj znajomych,kolegów być może rodziny czy czują się wykorzystywani .Nawet 1000 euro miesięcznie to kwota która przebija średnią krajową.Czy to jest wykorzystowanie.Czy brudnej roboty w Polsce za 400 euro Pan Korwin i jego banda nie widzi.Nie.Bo jemu zależy na wojnie .Ma tyle sary że ucieknie tam gdzie ma willę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here