Jemen: Szkolna parada z udziałem kobiet i dzieci z karabinami i granatnikami! [wideo] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Jemen: Szkolna parada z udziałem kobiet i dzieci z karabinami i granatnikami! [wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W pogrążonym w wojnie Jemenie co i rusz dochodzi do makabrycznych wydarzeń. Nie tak dawno informowaliśmy, że saudyjskie lotnictwo zbombardowało szpital prowadzony przez Lekarzy bez granic, na skutek czego zginęło kilkudziesięciu cywilów.

Niedawno natomiast na portalu YouTube zamieszczono film ze “szkolnej parady” Huti (walczących przeciwko koalicji na czele z Arabią Saudyjską), na którym widać dzieci maszerujące z karabinami czy kobiety w burkach z granatnikami.

Według różnych szacunków obecna wojna w Jemenie (kraj od kilkudziesięciu lat pogrążony jest w chaosie) pochłonęła jak dotychczas od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy ofiar.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy