https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Senyszyk-Facebook.jpg
Za: Facebook, wikipedia
w , ,

Joanna Senyszyn kpi z tragicznie zmarłego! CZY SKURW*SYŃSTWO MA GRANICE?

Czy w Polsce wolno bezkarnie znieważać pamięć tragicznie zmarłych osób, które walczyły o wolność przeciw komunistycznym okupantom? Postkomunistka, Joanna Senyszyn wypowiedziała się w obrzydliwy sposób o Przemysławie Gosiewskim (członku Niezależnego Zrzeszenia Studentów, uczestniku strajków studenckim), a kilka lat wcześniej o Żołnierzach Wyklętych.

Oto co napisała na Facebooku:

„Lubiłam się pośmiać z sejmowych wystąpień posła Gosiewskiego. Od ponad sześciu lat jestem pozbawiona tej wątpliwej, bo wątpliwej, ale rozrywki. Wyceniam moje cierpienie skromnie. Na 861 zł.

Skąd taka kwota? W latach 2001-2010 poseł Gosiewski wygłaszał z trybuny sejmowej średnio 41 wypowiedzi rocznie. Każda dla PiS warta majątek, a dla mnie symboliczną złotówkę. Gdyby nie zginął, mógłby być posłem do emerytury, czyli przynajmniej do 2031 roku. Ominęło mnie już 369, a stracę jeszcze 492 jego wystąpienia.

Moje żądanie jest jest w pełni uzasadnione. Wszak w drugiej turze roszczeń pazerne rodziny ofiar smoleńskiej katastrofy żądają pieniędzy już nie za cierpienie wywołane utratą bliższych lub dalszych krewnych, ale za brak rozrywek, które za życia nieboszczycy rzekomo zapewniali pociotkom. Wymieniane są wycieczki do Japonii i do Warszawy, a nawet rozmowy przez telefon.

Wszyscy Polacy przeżyli traumę 10 kwietnia 2010. Toteż każdy, kto cierpi, niech wyceni swoją stratę i występujcie do Macierewicza – pisze na swoim blogu Joanna Senszyn.”

Za: facebook
Za: facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szwecja: od 2015 imigranci dokonali już blisko pół miliona napadów na kobiety!

Wojciech Cejrowski: Imigranci zniszczą Niemcy. Polska powinna stawiać mur!