Jonny Daniels: historia rotmistrza Pileckiego musi być opowiadana szerzej - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Jonny Daniels: historia rotmistrza Pileckiego musi być opowiadana szerzej

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Raporty Pileckiego były wyjątkowo istotne. Straszne jest to, że nie zostały wysłuchane – powiedział Jonny Daniels, prezes fundacji From The Depths, w rozmowie z portalem tvp.info.

Rotmistrz Witold Pileceki podczas wojny specjalnie dał się złapać Niemcom, by trafić do obozu w Auschwitz i móc opisać popełniane tam zbrodnie.

Sporządził pierwsze, alarmujące dokumenty dotyczące Zagłady. Raporty trafiły do alianckich władz za pośrednictwem Polskiego Rządu na Uchodźstwie jednak zostały całkowicie zignorowane.

– Opowieść Pileckim jest niezwykle ważna i trzeba ją opowiedzieć szerzej niż dziś. Raporty Witolda Pileckiego były wyjątkowo istotne. Straszne jest to, że nie zostały wysłuchane – powiedział Jonny Daniels prezes fundacji From The Depths dla portalu tvp.info.

Za: tvp.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy