Jordania: Chrześcijański pisarz zamordowany za krytykę Mahometa! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Jordania: Chrześcijański pisarz zamordowany za krytykę Mahometa!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jordański pisarz, Nahed Hattar został w niedzielę zamordowany w Ammanie. Był oskarżony o opublikowanie karykatury Mahometa na Facebooku.

Zabójca oddał trzy strzały w stronę Hattara, gdy ten zmierzał na rozprawę sądową. Napastnik został zatrzymany niemal natychmiast przez miejscową policję.

Hattar był chrześcijaninem. Przed sądem toczyła się przeciwko niemu sprawa o obrazę uczuć religijnych. Jej głównym powodem było udostępnienie szerokiej publiczności karykatury Mahometa. Pisarz zamieścił ja na swoim profilu, na Facebooku. Karykatura wykpiwała również bojowników Państwa Islamskiego.

Pisarz odpowiadał z wolnej stopy. Zatrzymany 13 sierpnia, wyszedł na wolność na początku września, po zapłaceniu kaucji. Policja, która schwytała sprawcę mordu, nie podała ani danych zabójcy, ani dokładnego motywu.

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy