Juncker oskarża kraje, które nie przyjęły imigrantów. ,,Te słowa negują całą europejską historię” - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Juncker oskarża kraje, które nie przyjęły imigrantów. ,,Te słowa negują całą europejską historię”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker w wywiadzie z włoskim dziennikiem ,,La Stampa” wyraził swoją irytację ,,odwracaniem się plecami do Włoch”, które zmagają się z kryzysem migracyjnym. Nazwał to skandalem.

Juncker chwali Włochów, twierdząc, że to pokazują swoje ,,męstwo i pasję” w obliczu kryzysu imigracyjnego.

„Mówiłem od początku, że nie możemy zostawić Grecji i Włoch samych wobec dramatu migracji. Uratowaliśmy 400 tys. ludzi przed śmiercią. Mówię – my, ale to przede wszystkim były Włochy. To element, który przynosi zaszczyt wartościom, z których zrodziła się Europa” – powiedział Juncker.

Jednocześnie oburza się na kraje, które ,,nie szanują uzgodnionego wspólnie planu” – uważa, że nigdy tego nie zaakceptuje.

“Nigdy nie zaakceptuję tego, że jeden z premierów mówi: „nie przyjmę w kraju muzułmanina”. To są stwierdzenia, które negują całą europejską historię. Nie zapomnijcie, że jestem chrześcijańskim demokratą” – podkreślił i zadeklarował, że:

„Wszyscy muszą przyjąć minimum uchodźców. Bez żadnego wyjątku”.

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy