w , ,

Kaczyński wypowiedział słowa większości Polaków: „IDŹ DO DIABŁA!” do antypolskiej opozycji!

Posłowie Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego okupują mównicę sejmową. Zamieszanie okazało się szansą dla Agnieszki Pomaski z PO, by nagrać komórką Jarosława Kaczyńskiego. 

Agnieszka Pomaska z PO przeszła z komórką przez salę plenarną i nagrała Jarosława Kaczyńskiego rozmawiającego z posłami.

Niech pani idzie do diabła

— powiedział Kaczyński do Pomaski.d

Ja się podpisuję pod słowami Jarosława Kaczyńskiego. Uważam, że niemieckie media w Polsce, środowisko Gazety Wyborczej, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, PSL, SLD, Razem, TVN… mogą „iść do diabła”. Polska będzie bez nich lepsza, uczciwsza. To co stało się w polskim Sejmie 16 grudnia 2016 roku na zawsze przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu. Posłowie PO i Nowoczesnej zablokowali głosowanie nad budżetem ponieważ PiS chce zmienić tryb pracy dziennikarzy w Sejmie… kogo w rzeczywistości obchodzi czy dziennikarzyna TVN-u albo Polsatu będzie pracować w budynki A czy C? Nie ma w naszym kraju większym problemów? Kolejny raz pokazali, że nie liczy się dla nich dobro Polski a jedynie możliwość pokazania się w mediach i ugranie politycznego kapitału!

Mój komentarz na Twitterze:

 

 Oto jak wyglądały WOLNE MEDIA w czasie rządów PO-PSL:

Za: wpolityce.pl


KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ: Kaczyński: „My się nie damy sterroryzować! Chuligaństwo musi być powstrzymane!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Paweł Kukiz: „PZPR-owiec Piotrowicz szarpie się z PZPR-owcem Rzeplińskim”

Dwójka posłów Kukiz’15 zachowała się honorowo! Dzięki nim hucpa „opozycji” okazała się klapą!