Kaczyński wypowiedział słowa większości Polaków: "IDŹ DO DIABŁA!" do antypolskiej opozycji! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Kaczyński wypowiedział słowa większości Polaków: “IDŹ DO DIABŁA!” do antypolskiej opozycji!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Posłowie Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego okupują mównicę sejmową. Zamieszanie okazało się szansą dla Agnieszki Pomaski z PO, by nagrać komórką Jarosława Kaczyńskiego. 

Agnieszka Pomaska z PO przeszła z komórką przez salę plenarną i nagrała Jarosława Kaczyńskiego rozmawiającego z posłami.

Niech pani idzie do diabła

— powiedział Kaczyński do Pomaski.d

Ja się podpisuję pod słowami Jarosława Kaczyńskiego. Uważam, że niemieckie media w Polsce, środowisko Gazety Wyborczej, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, PSL, SLD, Razem, TVN… mogą “iść do diabła”. Polska będzie bez nich lepsza, uczciwsza. To co stało się w polskim Sejmie 16 grudnia 2016 roku na zawsze przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu. Posłowie PO i Nowoczesnej zablokowali głosowanie nad budżetem ponieważ PiS chce zmienić tryb pracy dziennikarzy w Sejmie… kogo w rzeczywistości obchodzi czy dziennikarzyna TVN-u albo Polsatu będzie pracować w budynki A czy C? Nie ma w naszym kraju większym problemów? Kolejny raz pokazali, że nie liczy się dla nich dobro Polski a jedynie możliwość pokazania się w mediach i ugranie politycznego kapitału!

Mój komentarz na Twitterze:

 

 Oto jak wyglądały WOLNE MEDIA w czasie rządów PO-PSL:

Za: wpolityce.pl


KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ: Kaczyński: „My się nie damy sterroryzować! Chuligaństwo musi być powstrzymane!”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy