w , ,

Kim jest HENRYKA KRZYWONOS? Czyli jak z każdego można zrobić “AUTORYTET”

Godząc się na nazywanie Henryki Krzywonos “ikoną Solidarności” zgadzamy się na jawne fałszowanie historii. Jeśli nie będziemy się sprzeciwiać w tego typu kwestiach na własnym, polskim podwórku, to nie dziwmy się, że zagranicą używają określeń “polskie obozy zagłady” a Polaków utożsamiają z nazistami. Odzyskiwanie własnej historii musimy rozpocząć od samym siebie, od mediów, podręczników i polityków…

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. No to “gratuluję” PO jak i wyborcom wyboru ostatniego sortu b.qwy trójmiejskiej, bo tylko takie na kurs tramwajarski wtedy wysyłano, alkoholiczki i tramwajarki łamistrajka i donosicielki MO i SB Krzywonos po zaocznym powszechniaku! Świadczy to o waszym intelekcie wyborcy, o IQ rozwielitki i kury! Krzywonos to b. pospolita trójmiejska qurwa, ostatniego sortu, bo ze spelun trójmiejskich(całe Trójmiasto o tym dobrze wie, przynajmniej starsze roczniki), do innych lokali miał ten sort zakaz wstępu, w latach 60-70 ub. wieku, tramwajarka z bezpośredniego przymusu Milicyjnego, bo ten najgorszy sort gnali do roboty wysyłając na tramwajarskie kursy, na salowe w szpitalach, sprzątaczki ulic, to była tzw. walka z lewusami, mętami społecznymi, niebieskimi ptakami i pticami do których ją zaliczano jak i jej podobne, była to dla nich fioletonosych po siwusze z niebieską, czerwoną kartką i denaturacie pewnego stopnia nobilitacja społeczna i maksymalny poziom awansu, dla tych niegramotnych, niepiśmiennych, potrafiących tylko nogi i usta rozwierać, nadstawiać dupy co im do dziś będących w starczym wieku pozostało, tym ładniejszym i ładnym zapewniano “opiekę” za darmowe korzystanie z ich walorów ze swej strony, robiono tak i w Szczecinie, na całym Wybrzeżu, w większych miastach, czyli mowa o Krzywonos po 7 klasach powszechniaka kończonego wieczorową porą – qurewstwo nie szło w parze z nauką, jak i powożenie tramwajami, no i bo wychowała dużo dzieci nie swoich oczywiście i za podatnika duże pieniądze! Byznes is byznes przede wszystkim! Jak każdy widzi demokracja ma to do siebie, że każdy kretyn, qurwa, była qurwa, złodziej, etc… może startować w wyborach licząc na to, że zawsze znajdzie się odpowiednia ilość kretynów z takim samym dossier, którzy na niego zagłosują.

  2. Czy locha Krzywonos nie jest potomkiem atamana kozackiego Krzywonosa, druha Chmielnickiego odznaczającego się wyjątkowym okrucieństwem o którym pisał w Trylogii H. Sienkiewicz? Słusznie stara macioro Hieniu, wsadź se do tyłka grabie, a wieczorem zapaloną POchodnię, żeby ci widno było. Dała głos stara locha, konkubina ZOMOWCA Strycharskiego, TW , konfidentka SB. Bolek w spódnicy. Stara locha Krzyweryło, ruszała tyłkiem w pakamerze stoczni, kiedy podczas strajku chlała wódę i gziła się z kolejarzami. A za oszczekanie Kaczyńskiego, Tusk dał jej specjalną rentę 3500. A alkohol podawano na tym zgromadzeniu? pewnie tak bo kobieta prymityw, qurwa tramwajarka się pojawiła. Wiecie co to babsko robiło gdy porządni ludzie strajkowali? leżała pod stołem urżnięta w trupa lub uprawiała sex po pijaku, podłota i tyle. Krzywonos to jest to babsko co zatrzymało tramwaj bez prądu i pijana ze szczęścia poszła pod stocznie dalej chlać z chłopami..Bohatersko podczas strajku grzmociła się i heblowała z kolejarzami i chlała hektolitry wódy od SBków , kradła pieniądze, że trzeba było ją ukrywać. Czy Henia-łamistrajk rozliczyła się już z “pożyczki”, którą zgarnęła do biustonosza pierdoląc się na stole podczas strajku w stoczni ? Krzywy ryj wkładała dolary Solidarności w biustonosz i złodziejka została złapana jak kradnie, stękała podczas ruchania w krzakach nawalona gorzałą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rozmowa z dziennikarzem WP.pl o niezależności mediów w Polsce

SEJM NOCĄ: Opozycja ŁAMIE PRAWO! ATAKUJE POLICJĘ! PLUJE NA DZIENNIKARZY!