Nie za często wchodzę na Twittera a chyba szkoda, można tam znaleźć takie informacje jakich próżno szukać w mediach. Pamiętacie sejmowe przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na temat imigrantów sprzed kilku dni? Na YouTube obejrzały je setki tysięcy osób. Poniżej prezentuję opisywany fragment – na dole strony znajdą państwo całą wypowiedź.

Wówczas głos z sali krzyknął “TAK!”. Jak się okazało był to poseł Jerzy Fedorowicz z Platformy Obywatelskiej. Taka skandaliczna wypowiedź powinna się spotkać z medialnym posła. Człowiek ten opowiedział się tym samym za tym aby Polacy nie byli gospodarzami w Polsce… być może zdradził tajny plan Platformy Obywatelskiej, przez którą za pracą wyjechały dziesiątki tysięcy młodych Polaków i która zgadza się na ściągania islamskich imigrantów. Media niestety nie podchwyciły tego tematu… a cóż zrobiła obsługa polskiego Sejmu? W oficjalnym stenogramie sejmowym tak wygląda owa scena:
 Część świeckich chce

“Część świeckich chce”?? Co? :-) Chyba na powyższym filmie wyraźnie wyszczególniłem, że padło proste: “Tak”. Kto zatem tworzy kłamliwe stenogramy? Czy osoba ta była inspirowana przez posła Jerzego Fedorowicza?

aferawsejmie

Zdjęcia z Twittera, dzięki bardzo dla twórcy za zwrócenie uwagi! Jak widać non stop musimy się przyglądać czy nie jesteśmy oszukiwani…
Stenogram Sejm

Stenogram Sejm 2

A tutaj cała wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego:

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here