https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/dada.jpg
w

KŁAMSTWO w sejmowym stenogramie!

Nie za często wchodzę na Twittera a chyba szkoda, można tam znaleźć takie informacje jakich próżno szukać w mediach. Pamiętacie sejmowe przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na temat imigrantów sprzed kilku dni? Na YouTube obejrzały je setki tysięcy osób. Poniżej prezentuję opisywany fragment – na dole strony znajdą państwo całą wypowiedź.

Wówczas głos z sali krzyknął „TAK!”. Jak się okazało był to poseł Jerzy Fedorowicz z Platformy Obywatelskiej. Taka skandaliczna wypowiedź powinna się spotkać z medialnym posła. Człowiek ten opowiedział się tym samym za tym aby Polacy nie byli gospodarzami w Polsce… być może zdradził tajny plan Platformy Obywatelskiej, przez którą za pracą wyjechały dziesiątki tysięcy młodych Polaków i która zgadza się na ściągania islamskich imigrantów. Media niestety nie podchwyciły tego tematu… a cóż zrobiła obsługa polskiego Sejmu? W oficjalnym stenogramie sejmowym tak wygląda owa scena:
 Część świeckich chce

„Część świeckich chce”?? Co? :-) Chyba na powyższym filmie wyraźnie wyszczególniłem, że padło proste: „Tak”. Kto zatem tworzy kłamliwe stenogramy? Czy osoba ta była inspirowana przez posła Jerzego Fedorowicza?

aferawsejmie

Zdjęcia z Twittera, dzięki bardzo dla twórcy za zwrócenie uwagi! Jak widać non stop musimy się przyglądać czy nie jesteśmy oszukiwani…
Stenogram Sejm

Stenogram Sejm 2

A tutaj cała wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego:

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Robią nas w konia: Programy partii i obietnice wyborcze oszustów-który lepszy! #132

Dał-Nam-Przykład-Szwedzki-Naród,-Jak-Przegrywać-Mamy

Dał Nam Przykład Szwedzki Naród, Jak Przegrywać Mamy?