w

KOD współpracuje z lewackimi organizacjami pro-imigracyjnymi z Niemiec!

Jak donosi portal niezalezna.pl, Komitet Obrony Demokracji oficjalnie przyznaje się do kontaktów z niemieckimi fundacjami. Na stronie internetowej KOD działacze antyrządowi chwalą się spotkaniami z przedstawicielami dwóch proimigracyjnych i lewackich organizacji: Europadialog oraz Mercator.

Podczas spotkania, jakie odbyło się w Poznaniu 14 sierpnia, działacze KOD wraz z Niemcami zastanawiali się, dlaczego rząd PiS wciąż cieszy się w kraju bardzo dużym poparciem. Celem debaty była… obrona demokracji.

„Naukowcy poznali naszą opinię o działalności polskiego rządu, o niszczeniu demokracji przez obecne władze oraz o konsekwencjach takich działań dla zasad demokracji i przestrzegania litery prawa. Interesowała ich również geneza KOD oraz reakcje naszego ruchu na wydarzenia w kraju” – napisali na swej stronie internetowej działacze Komitetu Obrony Demokracji.

Zgodnie z ustaleniami serwisu, KOD nawiązał z organizacjami zza Odry oficjalną współpracę. Wsparcie ze strony Europadialog jest dla działaczy przewodzonych przez Mateusza Kijowskiego „miłym i pełnym nadziei na przyszłość akcentem”.

Obie niemieckie fundacje organizowały konferencje o tematyce imigracyjnej i emisji dwutlenku węgla. Mercator finansował ponadto projekt wspierający muzułmańskich studentów.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rosja: Kaukaski mufti chce obrzezać wszystkie kobiety na świecie!

Szwecja: Od 9 dni każdej nocy płoną samochody w coraz to kolejnych miastach!