Źródło: YouTube, zdjęcie poglądowe
w , ,

Kolejny dramat Polki w Egipcie. Pojechała za „muzułmańskim księciem”. Kilka miesięcy ją bił, po czym porwał dzieci i zniknął

Z nieba do piekła – taką trwającą wciąż „podróż” przeżywa Agnieszka Pyszczorska z Poznania, która w 2010 roku wyjechała do Egiptu, gdzie poznała swojego późniejszego męża – Aymana. W opisanej na łamach dziennika „Polska Times” historii Polka opowiada o przeżytym w Egipcie dramacie, który wciąż trwa.

7 lat temu poznanianka rozpoczęła pracę w hotelu Ali Baba w Hurghadzie we wschodnim Egipcie. Tam też poznała Aymana, z którym rok później wzięła ślub cywilny w Egipcie. – Gdy poznałam Aymana, był spokojnym, zrównoważonym mężczyzną. Nigdy nie podniósł na mnie głosu, nie pił – wspomina Polka.

Kilkanaście miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze dziecko – Marysia. Z przytoczonych przez gazetę wypowiedzi wynika, że to właśnie po narodzinach córki „Ayman zaczął się zmieniać”. – Musiałam się inaczej ubierać, zachowywać, ale szłam na ugodę – opowiada kobieta.

https://www.youtube.com/watch?v=EReysKrGagQ

Zdaniem Pyszczorskiej prawdziwy dramat rodzinny rozpoczął się dwa lata później, kiedy urodziło się ich kolejne dziecko – Kuba. Ze względu na to, że syn był podobny do mamy a nie do ojca, Ayman zaczął oskarżać żonę o zdradę. Jakiś czas później Ayman rozpętał piekło.

– Przez trzy miesiące bił mnie kijami i innymi przedmiotami, torturował i wykańczał psychicznie. Ubzdurał sobie nowe historie, że go zdradzam. Prosiłam, by iść do lekarza, że możemy zrobić badanie wariografem. On twierdził, że wszyscy kłamią. Bił mnie i kopał nawet przy swojej rodzinie. Nikt nic nie zrobił. W końcu zaczęłam przytakiwać. Mówiłam to, co chciał usłyszeć, a on mnie nagrywał – opowiada Polka.

Jak podaje dziennik „w grudniu 2016 roku Ayman zabrał dzieci”, a Polkę odwiózł na lotnisko. „Kobieta wróciła do ojczyzny i od tamtej chwili nie ma kontaktu z dziećmi”. Sam Ayman miał pozostawić dzieci w Egipcie i wyjechać do pracy na Malediwy.

„22 czerwca minie pół roku, odkąd Polka ostatni raz widziała swoje dzieci. Nie wie, gdzie i z kim są, czy są zdrowe i bezpieczne. Kobieta wynajęła adwokata, wróciła do Egiptu i robi wszystko, by je odzyskać”, informuje „Polska Times”.

– Byłam w tutejszej telewizji, mam wsparcie egipskiej policji. Niestety, nie mam pomocy ze strony Polski. Będę jednak walczyć o dzieci. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez nich – zapewnia poznanianka.

Za: pch24.pl, źródło: „Polska Times”

21 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Zachciało jej się egzotycznej krwi. Swoi już nie pasują do współczesnych panienek?żałosne najpierw szukają upragnionego księcia nie bacząc na religię i ich poglądy a potem płaczą i chcą pomocy. Zenada

  2. Dziwka polski jedzie do brudasa gorszego od dziwki i co powstaje ciapi dziwkowka jebac ja i dobrze ze jej nikt z polski nie pomogl ja jej jeszcze moge dojebac kurwie ciapatej

  3. Kobieta popełniła błąd ale ani ona ani jej dzieci nie są niczemu winne!!! Dlaczego nie napiszecie czegoś o Polakach, którzy w podobny sposób się zachowuja? Robią z kobietami co chcą i jeszcze do tego zakatują na śmierć niczemu niewinne dzieci! Też należy powiedzieć masz co chciałaś? Wszyscy Ci którzy tak piszą nie są lepsi od tych co krzywdzą!!!!

  4. Nie rozumiem kobiet które, wiążą się z takimi jak oni! Same się proszą o tragedię… Z jednej strony jest mi szkoda tych dziewczyn a z drugiej ani trochę. .

  5. Nikomu krzywdy nie zrobiła. Popełniła błąd ale to nie jest powód żeby mówić że ma co chciała i dobrze jej tak itd. Co z wami ludzie? Kto tak mówi sam jest kanalią w mojej ocenie. Amen.

    • Bład? To tak jakby wyskoczyć z 10 pietra i w połowie drogi zmieniać zdanie. Mie jestem żadną kanalia sa pewne rzeczy których się poprostu nie robi przez ta durną idiotke cierpią niewinne dzieci i niewiadomo przez co przechodzę i dla ciebie to jest błąd? Wrzuć swoje dzieci do głodnych wilków i potem je ratuj przeciez to tylko błąd!!!

  6. i ciapaty ja w glupi ryj bił to jest ubogacenie i pewnie sie cieszyla ale jak by bialy dobry czlowiek ja jebnal to krzyk rozpacz i sądy

  7. Jestem matka i ja rozumiem jej ból,żal tęsknotę i niepokój o swoje dzieci ….on ich nie odda….. takie sa realia dzieci nie sa.mu potrzebne na pewno narobil ich juz kilkkoro ale nasz rząd powiniem ma wręcz obowiazek pomóc ta kobieta jest polka nasza rodaczka i dzieci powinny byc przy matce w tym przypadku

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Państwowe spółki przelewały kasę do Instytutu Wałęsy, a ten wypłacał nagrody Wachowskiemu. Właśnie dlatego oni chcą, aby wróciło to, co było

FAŁSZOWANIE HISTORII || Szef niemieckiego MSW: uchodźcy są niczym Niemcy wypędzeni w roku 1945 z Europy Środkowej!