Kompromitacja Gronkiewicz-Waltz i KODu! Obama nie chciał "bronić demokracji" - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Kompromitacja Gronkiewicz-Waltz i KODu! Obama nie chciał “bronić demokracji”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz znana ze swoich antypisowskich antypatii postanowiła wesprzeć ostatnią, sobotnią manifestację Komitetu Obrony Demokracji. Zgromadzenie zorganizowane przez stronników Kijowskiego i demoliberalnej ex-władzy odbywało się pod hasłem “I have a dream – Mam marzenie” w miejscu nieprzypadkowym – na skwerze im. Martina Kinga Luthera.

Zamiast tłumów na manifestacji zjawiło się kilkudziesięciu, w porywach kilkuset starszych ludzi. Hanna Gronkiewicz-Waltz najwyraźniej była przygotowana na frekwencyjną klapę, więc aby “podbić” popularność wydarzeniu, zaprosiła na niej… Baracka Obamę. I faktycznie – częściowo jej się udało. Manifestacja KOD-u została zignorowana przez większość mediów (poza Czerksistami), natomiast fakt posłania zaproszenia prezydentowi USA (i zignorowanie go) już zostało odnotowane i… wyśmiane. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,226FaniLubię
17,873ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy