w ,

KOMPROMITACJA PWN! Ale “Julka”, czyli młoda, szurnięta lewaczka, i tak jest “młodzieżowym słowem tego roku”!

“Piąta edycja plebiscytu PWN na Młodzieżowe Słowo Roku 2020 cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Jednak po raz pierwszy w historii plebiscytu kapituła postanowiła, nie wyłonić zwycięskiego słowa” – czytamy nagłówki w mediach.

“Julka”, czyli młoda, szurnięta lewaczka, okazała się młodzieżowym słowem tego roku, PW (zarażone pismakami z GW i dziczą ze “Strajku Kobiet”) odmówiło więc Julce nagrody, a teraz anulowało konkurs kompletnie na 2020r. Niektórzy nie umieją przegrywać” – pisze na Twitterze Waldemar Krysiak.

https://twitter.com/WaldemarKrysiak/status/1334788636609482754

Co się stało? Niedawno informowałem o tym na moim Facebooku:

25 listopada pisałem: “Kapituła PWN (Marek Łaziński, Bartek Chaciński, Ewa Kołodziejek, Anna Ewa Wileczek) potrafiła upolitycznić nawet konkurs na “Młodzieżowe Słowo Roku”. Demokracja, demokracją ale racja musi być po stronie rewolucji. Uwalili wygrywające słowo “julka”. Dlaczego? Może poniższa grafika będzie odpowiedzią? 👇🏻👇🏻👇🏻 Edit: prof. dr hab. Ewa Kołodziejek podpisała się pod “Listem poparcia dla Profesor Ingi Iwasiów”. Czyli dla kogo? Wykładowczyni US, która na strajku aborcjonistek bluzgała: „j*bać i w*pierdalać” (przy dzieciach)”

“Młodzieżowe Słowo Roku 2020 – wyniki nie zostaną ujawnione! Za nami piąta edycja plebiscytu PWN na Młodzieżowe Słowo Roku 2020. Cieszyła się ona rekordowym zainteresowaniem. Odnotowaliśmy 194 tysiące zgłoszeń” – brzmi oficjalny komunikat.

Skoro cała kapituła konkursowa jest zaangażowana społecznie (bądź politycznie) po jednej tylko stronie światopoglądowego sporu, to widzimy jak wg tej “drugiej strony” wygląda demokracja. Coś nie jest po naszej myśli? To trzeba to wykluczyć, unieważnić, zdławić – pomimo tego, że udział w konkursie wzięła rekordowa liczba osób.

 

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rzucała jajami w kościół, opublikowała to na FB. Dziś się dziwi, że grożą jej 2 lata więzienia

Kim są “twitterowe julki”? Zobaczcie kilka nagrań, aby przerazić się co się stało z młodym pokoleniem (WIDEO)