w ,

Konfederacja razem z Tuskiem. Doprowadzili do stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Korwina nie będzie!

“A co pogięło Konfederację, żeby w tę sklerotyczno-biurokratyczną narrację wchodzić? Na dodatek wyraźnie oddała swe konta na społecznościówkach gimbazjalistom, podającym sobie w rozbawieniu peowskie memy. Jak dalej tak ma to wyglądać, to «szkoda howoryty mnoho»” – ocenił Rafał Ziemkiewicz na Twitterze.

https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1242857657624641542?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242857657624641542&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dorzeczy.pl%2Fkraj%2F133964%2Fziemkiewicz-czy-konfederacje-pogielo.html

Klub KO i koło Konfederacji nie zgodziły się na ustalenia Prezydium Sejmu, by głosowanie nad zmianami regulaminu Izby, które ma wprowadzić możliwość głosowania zdalnego, również odbyło się częściowo drogą zdalną (według propozycji Prezydium na sali obrad miałaby być ograniczona liczna posłów – przedstawicieli klubów; reszta posłów miałaby głosować zdalnie).

Korwina nie będzie.

“Niech PiS nie pieprzy o “życiu ludzkim”! Lekarze mogą narażać życie lecząc chorych z wirusami groźniejszymi, niż CoV-19, wyborcy mogą narażać życie idąc do urn – a WCzc.Posłowie to już nie?!? Ja mając lat 77+ zostanę w domu – ale to mój prywatny wybór. I mojego Klubu Poselskiego – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

Czyli można decyzją klubu narazić wszystkich innych posłów ale samemu zostaje się bohatersko w domu? Absurd. “Konfederacja wywalczyła osobisty udział posłów w posiedzeniu Sejmu, ale JKM zostaje w domu” – pisze Cezary Krysztopa. “Jak sympatyzuje z Konfederacją tak nie rozumiem uporu ws. stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Nieracjonalne.” – dodaje Tomasz Kalinowski.

Sikorski i Lis lubią Bosaka.

Osobiście lubię Krzysztofa Bosaka, głosu na niego bym nie oddał ale szanuję człowieka, dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego idzie narracją totalnej opozycji. Poniższy wpis jest symboliczny, robi coś co wpisuje się w linię Tomasza Lisa i Radosława Sikorskiego, dał nawet wywiad Newsweekowi – tego ideowi wyborcy Konfederacji mu nie wybaczą.

Posiedzenie Sejmu rozpocznie się o 14 i będzie dotyczyło zmian w regulaminie pracy Izby, które mają pozwolić na głosowanie zdalne. Posłowie będą pracowali w kilku salach. Posiedzenie miało się od razu odbyć w trybie zdalnym, jednak politycy PO i Konfederacji podnosili, że jest to sprzeczne z Konstytucją, Małgorzata Kidawa-Błońska miała nawet powiedzieć, że: “Konstytucja jest ważniejsza od ludzkiego życia”:

“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”. Ostateczny upadek Kidawy.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”. Ostateczny upadek Kidawy.

Narażają nie tylko posłów. W Sejmie pracują starsze osoby tuż przed emeryturą