w , ,

Kopenhaga: nie będzie Bożego Narodzenia ze względu na dużą liczbę muzułmanów! Starcia na ulicach Nørrebro!

Do ulicznych zamieszek doszło po tym, gdy władze Nørrebro, jednej z większych dzielnic Kopenhagi, zakazały obchodów Świąt Bożego Narodzenia na ulicach i placach. W tym roku Nørrebro nie ozdobią więc tradycyjne świąteczne dekoracje. Powodem decyzji lokalnych władz jest… duża ilość muzułmańskich imigrantów mieszkających w dzielnicy.

Po tym co się stało, wielu mieszkańców dzielnicy, przebierając się za Św. Mikołajów i niosąc bożonarodzeniowe transparenty, zorganizowało marsz protestacyjny. Demonstracja ta została zorganizowana przez patriotyczne stowarzyszenie „Dania za wolnością”.

Pokojową demonstrację zaatakowali skrajni lewacy, antyfaszyści i przedstawiciele mniejszości muzułmańskiej z Nørrebro. Ustawiono barykady, obrzucano się koktajlami Mołotowa.

Protestujących w obronie tradycyjnego Bożego Narodzenia oskarżono o nietolerancję i rasizm. Policja długo nie mogła sobie poradzić ze zwaśnionymi, coraz bardziej agresywnymi, stronami. Zmuszona była wykorzystać nawet helikoptery.

Niemal wszystkie centrolewicowe duńskie media poparły lewaków i muzułmanów. „Skoro władze podjęły taką, a nie inną decyzję, jak można było demonstrować i domagać się jej uchylenia?” – grzmiały największe kopenhaskie gazety.

Obrońców wartości europejskich broniących bożonarodzeniowych tradycji nazwano „ultraprawicowymi”.

Już od kilku lat duńscy muzułmanie decydują czy i jak w niektórych miastach będzie obchodzone Boże Narodzenie. W roku 2012 mieszkańcy osiedla w miasteczku Kokkedal, gdzie muzułmanie mają większość w Radzie Miasta zdecydowali, że obchody Bożego Narodzenia w tym roku… w ogóle nie zostaną zorganizowane. Sporo pieniędzy wydano tymczasem na obchody związane z islamskimi świętami.

 Za: pch24.pl, źródło: sedmitza.ru

https://www.youtube.com/watch?v=RMZHCaBAiHk

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. SZOK I NIEDOWIERZANIE!!! Żebym ja, ateusz, musiał być obrońcą katoli! Ale tak, ponieważ w przeciwieństwie do pozostałych ateistów ja myślę racjonalnie i zdaję sobie sprawę, że NAJGORSZYM ZABOBONEM JEST ISLAM! Najbardziej szkodliwym i najbardziej zbrodniczym, o plugawej, zwyrodniałej i antyludzkiej ideologii. OTO WRÓG!

  Więc jeśli drugi ateista to czyta, niech sobie rozważy, co należy w pierwszym rzędzie TĘPIĆ JAK ZARAZĘ – chrześcijaństwo, judaizm czy ISLAM!? A może buddyzm czy innych tam dziwaków z głębi dżungli. Nie. I nie bój się, bo NIE MA ALLAHA!

 2. Za kilkanaście lat będziemy sługami islamistów we własnych krajach, a za następnych kilkanaście lat, będą nas gwałcić i zabijać. Wtedy się opamiętamy, ale będzie za późno żeby skutecznie się przeciwstawić. Chyba że Bóg da nam następnego Sobieskiego, który ochotnikami zwyciężać będzie.
  A to już będzie walka okrutna, i bez chowania głowy w piasek.
  Czy teraz będziemy bezkrwawo radzić sobie z problemem, póki nieprzyjaciel w małej liczbie? Czy pobłażając i ignorując zagrożenia będziemy bezczynnie czekać na dzień w którym nieprzyjaciel założy nam kajdany i z większą swobodą narzucić nam islam oczekując od nas gorliwości w wyznawaniu wiary.
  Poczytajcie trochę historii o islamizacji europy,. do bitwy pod Wiedniem.
  Życzę spokojnego czytania ze zrozumieniem wagi problemu.

  • Ty będziesz służył islamistom, nawet nie zauważysz kim jesteś sługą, bo wierzysz nie w Boga Ojca jedynego , tylko w wielu bożków. Począwszy od papieża a kończąc na toruńskim biznesmenie z budżetu RP. Możesz się dalej okłamywać, ale nie potrzeba islamistów do zakładania kajdan. Już teraz próbuje się takie zakładać. Wszystkie ustawy są tak tworzone aby ograniczyć wyłącznie wolność Polaków. Prezydent propaguje żydowskie święta, jakoś sprzeciwu od was nie widać, no cóż, bożkowie zabronili sprzeciwiać się. Wypełniaj dalej służalcze rozkazy. A srebrniki wpadną.

 3. A CO Z RDZENNYMI MIESZKAŃCAMI ? CZYŻBY BYLI OBCYMI WE WŁASNYM KRAJU I NIE MIELI PRAW OBYWATELSKICH? DLA CZEGO WSZYSCY MAJĄ SIE DOSTOSOWAĆ DO ISLA,ISTÓW? NIECH SE WRACAJA DO SIEBIE SKORO NIE POTRAFIA POSZANOWAĆ CUDZYCH PRAW,DLA CZEGO WSZYSCY MAJA SIE DO NICH DOSTOSOWYWAĆ? CO TO ŚWIĘTE JEST CZY CO,CO WAŻNIEJSZE PRAWA OBYWATELI TEGO KRAJU CZY ISLAMISTÓ KTÓRZY NA SIŁĘ WDARLI SIE I TERAZ CHCĄ TERRORYZOWAĆ WSZĘDZIE TAM GDZIE TE SWOJE ŚMIERDZĄCE ZADY WSTAWIĄ?

Jeden ping

 1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Robert Winnicki: Polska kolonią Waszyngtonu – wiceminister spraw zagranicznych współpracownikiem służb specjalnych USA!

Już nie tylko nieuleczalnie chorzy. W Holandii przyszedł czas na eutanazję alkoholików!