w

Kowalski do polityków PSL: Waszym szefem Rady Naczelnej jest Pawlak, który chciał z Putinem zabetonować Polskę [WIDEO]

Fot. Twitter

Janusz Kowalski podczas wystąpienia w Sejmie zaatakował polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Lewicy. Odniósł się on do słów Stefana Krajewskiego, nazywając jego wypowiedź godną propagandysty Sputnika. Poseł Solidarnej Polski przypomniał również o tym, że szefem Rady Naczelnej PSL jest człowiek, który chciał podpisać umowę na rosyjski gaz do 2037 roku. Dostało się również przedstawicielom lewicy.

– Pan Stefan Krajewski z postkomunistycznego PSL straszy Polaków jak propagandysta Sputnika. Samorządowcy świetnie działają pomimo waszych oskarżeń i waszych działań. Rząd w sprawie węgla działa profesjonalnie. (…) Waszym szefem Rady Naczelnej jet Pawlak, który chciał z Putinem zabetonować Polskę do 2037 roku. – przypominał Janusz Kowalski.

– Do postkomunistycznej Lewicy: Panie Dariuszu, ile zgłosiliście uchwał w Parlamencie Europejskim za Polską? Za tym, żeby eurokraci nie blokowali pieniędzy dla Polski? Ani jednej! Ale 40 razy głosowaliście przeciwko Polsce. – dodał poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gosek: Komisji Europejskiej nigdy nie chodziło o sędziów [WIDEO]

Sebastian Kaleta: rząd złożył skargę do TSUE na rozporządzenie o redukcji gazu