Kraków: Murzyn usiadł na torach i na kilkanaście minut zablokował ruch! Ubogacenie kulturowe w praktyce. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Kraków: Murzyn usiadł na torach i na kilkanaście minut zablokował ruch! Ubogacenie kulturowe w praktyce.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w centrum Krakowa.  Tory tramwajowe na ulicy Basztowej zostały na kilkanaście minut zablokowane przez czarnoskórego mężczyznę.

Obcokrajowiec który usiadł na torach tramwajowych nie chciał rozmawiać ani z przechodniami ani z wezwanymi na miejsce policjantami. Został siłą zabrany na komisariat. Na razie nic nie wiadomo o pochodzeniu mężczyzny i przyczynach jego zachowania.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy