Lider Nowoczesnej wyznał publicznie, że jest gejem i to "ważny element jego tożsamości" - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Lider Nowoczesnej wyznał publicznie, że jest gejem i to “ważny element jego tożsamości”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Paweł Rabiej, jeden z bardziej znanych polityków formacji Ryszarda Petru postanowił podzielić się ze społeczeństwem wiadomością, że jest “gejem”. Wyznanie to padło w programie “Pociąg do polityki”, emitowanym na kanale Polsat News.

– Jestem gejem, to jest jakiś element mojej tożsamości, ale wspieram ruchy LGBT także dlatego, że one dzisiaj walczą o ważne rzeczy, o równość, o to, żeby były w Polsce związki partnerskie – oznajmił dumnie Beacie Lubeckiej poseł “Nowoczesnej”. Wiadomość ta szybko trafiła na czołówki portali należących do Agory – gazeta.pl czy wyborcza.pl.

Żeby było śmieszniej, w tym samym wywiadzie, w którym Rabiej “wyznał”, że jest gejem, podkreślił, że “nie zwykł się obnosić ze swoją orientacją”. W takim razie po co było to anonsować światu?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,176FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy