Londyn: zatrzymano mężczyznę o „nieeuropejskim wyglądzie”. Miał plecak wypełniony nożami - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Londyn: zatrzymano mężczyznę o „nieeuropejskim wyglądzie”. Miał plecak wypełniony nożami

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Londynie przy Parliament Street brytyjska policja aresztowała mężczyznę, który miał przy sobie plecak wypełniony długimi nożami. Nie wiadomo jakie miał zamiary, ale media podają, że zatrzymanego cechował „nieeuropejski wygląd”. Mężczyzna został aresztowany ze względu na podejrzenie chęci popełnienia aktu terroru.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w Westminstrze, gdzie kilka tygodni wcześniej miał miejsce tragiczny w skutkach zamach terrorystyczny, w którym zginęło 5 osób, a kilkanaście zostało rannych. Tym razem brytyjska policja na mocy ustawy antyterrorystycznej zatrzymała mężczyznę, który miał przy sobie plecak pełen długich noży. Funkcjonariusze w obawie o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów zamknęli część miasta sąsiadującą z brytyjskim parlamentem.

Jak relacjonują świadkowie zatrzymania, mężczyznę cechował „nieeuropejski wygląd”, był krótko przystrzyżony i nosił zarost. Jak na razie nie są znane powody, dla których zatrzymany miał przy sobie białą broń w znacznej ilości. Wiemy jednak, że do zatrzymania doszło na skutek podejrzenia chęci przeprowadzenia i podżegania do aktu terroru. „Mężczyzna, zbliżający się do 30-tki, został aresztowany w związku z podejrzeniem posiadania broni i podejrzeniem przygotowywania, zamiaru popełniania i podżegania do aktu terroru. Odebrano noże, które miał przy sobie” – czytamy w oficjalnym komunikacie brytyjskiej policji.

Za: pch24.pl, źródło: wprost.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy