w

Łukasz Warzecha zaorał KODziarzy na ich własnym terenie! To trzeba zobaczyć! (WIDEO)

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości – Łukasz Warzecha MISTRZOWSKO zaorał Dominikę Wielowieyską oraz pozostałych uczestników audycji w radiu TokFM (właścicielem jest Agora). Ironią i kpiną przebił nadmuchany do granic rozsądku KODziarski balon anty-pisizmu. To trzeba zobaczyć i posłuchać! Genialne!

Poniżej krótki fragment audycji (udostępniony przez stację TOK FM na Youtube.com) oraz spisane cytaty z wypowiedzi Łukasza Warzechy, które spowodowały furię u Dominiki Wielowieyskiej oraz pozostałych uczestników programu:

Pełniejszy przekaz Warzechy w poniższych cytatach:

„Chciałem podziękować, że mogę być gościem w Agorze – ostatniej siedzibie wolności w kraju pod butem pisowskiej dyktatury. Jestem zbulwersowany tym, co zrobił warszawski ratusz – nie wiem, czy urzędnicy HGW boją się czegoś, czy PiS ich wystraszył, by tak zaniżyć szacunki! Gołym okiem było widać, że ludzi było z milion albo i półtora! Wystarczy pomyśleć – tak szlachetny powód do demonstrowania, tak charyzmatyczni liderzy musieli przyciągnąć prawdziwe tłumy!”

(…)

„Myślę, że to ogromne zagrożenie dla rządu PiS! Jarosław Kaczyński się boi, dlatego schował się na czacie internetowym. Jeszcze jedna-dwie takie manifestacje i Kaczyński poda się do dymisji, parlament się rozwiąże, rząd także. (…) Mówię to, co tu się zawsze mówi w tym studiu.”

(…)

„Chciałem powiedzieć, że bardzo szanuję profesora Rzeplińskiego i uważam go za bohatera walki o wolną Polskę. (…) Sądzę, że była to podła próba zamknięcia ust sędziemu Rzeplińskiemu, sprokurowana przez ministra Szałamachę, z pewnością w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim, który jest Sauronem układu zła, który rządzi w Polsce. To była próba cenzury!”

Kiedy zdenerowowanie prowadzącej audycję oraz pozostałych uczestników sięgnęło zenitu, Warzecha wyjaśnił swoje zachowanie:

„Nie przyszedłem rozwalać programu, przyszedłem dostosować się do Waszego poziomu. Cieszę się, że uczestniczyłem w tej satyrycznej audycji – mam nadzieję, że się sprawdziłem.”

Mistrzostwo! Panie Łukaszu – gratulujemy!

Za: niewygodne.info.pl źródło: TOK FM / Youtube.com

komentarzwarzechy

Całość audio:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dżihadyści zamordowali siedmiolatka! Chłopiec przeklinał w czasie gry z przyjaciółmi…

KOD: „PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć!” [WIDEO]