Manifestacja środowisk kresowych w najbliższy czwartek (7 lipca) w Warszawie! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Manifestacja środowisk kresowych w najbliższy czwartek (7 lipca) w Warszawie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kresowianie apelują o mobilizację do wszystkich środowisk narodowych i patriotycznych. Walczą o to, by Sejm RP przyjął USTAWĘ a nie UCHWAŁĘ w sprawię uznania rzezi dokonanej przez OUN-UPA na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej za LUDOBÓJSTWO.

Drugim tematem będzie dramatyczna sytuacja wielu szkół polskich w Wilnie. Republika Litewska prowadzi akcję lituanizacyjną na wzór dobrze znanych Polakom germanizacji i rusyfikacji z czasów zaborów. Polski rząd nie stawia Litwie żadnego ultimatum w tej sprawie, a jest to jedyny sposób, by zmusić ich do poszanowania praw naszej mniejszości.

Organizatorzy proszą o zapraszanie znajomych, propagowanie tego wydarzenia i organizowanie wyjazdów. Do zobaczenia!

Kresowianie żądają prawdy!
Wilno-Warszawa – wspólna sprawa!

Manifestacja już w czwartek 7 lipca od godz. 13.00 pod budynkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przy ul. Wiejskiej 4/6/8.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy