w ,

Manipulacja “poziom Goebbels” – Sokzburaka chamsko manipuluje zdjęciem i obraża uczestników ŚDM!

Dzisiaj poziom manipulacji na profilu “sokzburaka” dostępnym w serwisie facebook przekroczył wszelkie dopuszczalne normy. Zamieszczono na nim następujące zdjęcie z widocznym na nim “komentarzem”:

Problem w tym, że zawarte w tej grafice zdjęcie pochodzi z Przystanku Woodstock z 2010 roku, czego dowód zamieszczam poniżej:
Zdjęcie na Wikipedii

Oczywiście wiele osób wytknęło osobom prowadzącym profil manipulację, jednak (jak nietrudno się domyślić) autorzy absolutnie nic sobie z tego nie robią. Powstaje więc pytanie – czy na drodze prawnej można cokolwiek z tym zrobić? Może zgłosić to do organizatorów ŚDM, by Ci powzięli stosowne kroki prawne?

Za: vaxx, wykop.pl

Mój komentarz: profil sokzburaka nie pierwszy raz publikuje posty, które szydzą z katolików czy też obrażają ludzi ze względu na poglądy polityczne… ale zgłaszanie tych postów administracji Facebooka nic nie daję, w końcu lewackiego szamba nie ruszają… ale ZAWSZE WARTO PRÓBOWAĆ! ZACHĘCAM DO ZGŁASZANIA! 

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Turek atakuje Polaków zbierających podpisy przeciwko imigrantom! “This is f*ckin Poland!”

W Turcji tysiące aresztowań, cenzura i islamizacja na całego. Kiedy pojawi się tam Komisja Wenecka? Czy swoje zaniepokojenie wyrazi UE?